Štěstí napříč sítí

Publikováno: 20.03.2017 16:36
Dnes se ptáme, co je štěstí. A nejedná se nám o mušku zlatou. Štěstí na síti hledal i Láďa Vonz...

Stačí se podívat na náš facebook, kde naši posluchači zmiňují hlavně děti a rodinu. Také jsme koukli na profil nejbohatšího muže planety Billa Gatese, jestli náhodou nenajdeme recept na štěstí. Jestli to je v těch penězích a bohatství, ale žádná stopa tam není. Jeho příspěvky se týkají hlavně problematiky podpory čisté energie, zdravotnictví, života bez nemocí a epidemií. Bill Gates hledá štěstí právě tam...

Petra Kellnera podporuje na facebooku pouze stránka jeho fanoušků. Ale jeho jméno je spojené se známou nadací, která podporuje talentované a šikovné studenty. I tam se určitě dá najít štěstí. Boháč číslo 2 Andrej Babiš se dnes na facebooku tetelil štěstím, když zveřejnil informaci o tom, že má na ministerstvu financí nového poradce. Je to jeho tvrdý kritik a radit mu bude zadarmo. To je panečku štěstí!

A svému štěstí můžete jít naproti i Vy, a to díky hře Haló, tady Impulsovi. Registrujte se ZDE.

27.03.2017

Vzkazy pro Věru Špinarovou...

Malá rockerka s velkým hlasem. Byla plná energie a plánů. Zradilo ji to, co dávala do písniček nejvíc – srdce. To je zlomek titulků, které po odchodu Věry Špinarové ovládly zpravodajské weby.
16.03.2017

Máme mistryni světa!

Máme mistryni světa! O úspěchu snowboardistky Ester Ledecké mluvíme v našich zprávách. Ale to není všechno, na síti se totiž hromadí přání ze všech krajů!
15.03.2017

Další "Babišovská" bouře ve Sněmovně

V Poslanecké sněmovně nám to dnes pěkně bouří. Zákonodárci řeší „daňové podvody ministra Babiše“, jak to nazval Miroslav Kalousek. A jak se bouře odráží na síti?
14.03.2017

Myslivci zítra vyjdou do ulic!

To je nevídané, myslivci vyjdou do ulic! Zítra hodlají protestovat proti evropskému zpřísňování pravidel pro vlastnictví zbraní. A to je dnešní munice pro Muže na síti.
13.03.2017

Fotbalová Sparta hasí jarní požár!

Fotbalová Sparta hasí jarní požár! Vedení klubu vyhodilo trenéry Holoubka a Požára. Nový kouč je ale v nedohlednu. Bude to Vrba? Odpovědi jsme hledali na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.