Štěstí napříč sítí

Publikováno: 20.03.2017 16:36
Dnes se ptáme, co je štěstí. A nejedná se nám o mušku zlatou. Štěstí na síti hledal i Láďa Vonz...

Stačí se podívat na náš facebook, kde naši posluchači zmiňují hlavně děti a rodinu. Také jsme koukli na profil nejbohatšího muže planety Billa Gatese, jestli náhodou nenajdeme recept na štěstí. Jestli to je v těch penězích a bohatství, ale žádná stopa tam není. Jeho příspěvky se týkají hlavně problematiky podpory čisté energie, zdravotnictví, života bez nemocí a epidemií. Bill Gates hledá štěstí právě tam...

Petra Kellnera podporuje na facebooku pouze stránka jeho fanoušků. Ale jeho jméno je spojené se známou nadací, která podporuje talentované a šikovné studenty. I tam se určitě dá najít štěstí. Boháč číslo 2 Andrej Babiš se dnes na facebooku tetelil štěstím, když zveřejnil informaci o tom, že má na ministerstvu financí nového poradce. Je to jeho tvrdý kritik a radit mu bude zadarmo. To je panečku štěstí!

A svému štěstí můžete jít naproti i Vy, a to díky hře Haló, tady Impulsovi. Registrujte se ZDE.

04.04.2017

Téma kapesníky zafungovalo!

Tak nám ráno zafungovaly kapesníky! Naši posluchači se chytili tématu a rozjeli krásnou diskuzi o látkových kapesnících na facebooku...
31.03.2017

Nedělní derby napříč sítěmi

Už se to blíží! Fotbalovou událostí víkendu je bezesporu derby Slavia – Sparta, a tak jsme se podívali, jak slavný souboj hýbe sítí.
29.03.2017

Chomutovský hokejový zázrak

V dnešním díle pořadu Muž na síti surfujeme do Chomutova. Zajímá nás ten hokejový zázrak, místní klub hraje semifinále extraligy! Titul může být na dosah! Co na to facebook?
28.03.2017

Zítra začne oficiální Brexit!

Evropa se klepe jako sulc! Už zítra Velká Británie požádá o odchod z Evropské unie a oficiálně tak začne Brexit! My na síti hledáme názory obyčejných lidí.
27.03.2017

Vzkazy pro Věru Špinarovou...

Malá rockerka s velkým hlasem. Byla plná energie a plánů. Zradilo ji to, co dávala do písniček nejvíc – srdce. To je zlomek titulků, které po odchodu Věry Špinarové ovládly zpravodajské weby.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.