Lucie Bílá: Ano, mám chlapa a nosí mě na rukách

Publikováno: 07.03.2017 13:17
Rozzářená Lucie Bílá byla hostem u Vlasty Korce a nepřišla sama! Lucie bude také na našem Českém mejdanu s Impulsem, který se uskuteční 16.12.2017! Podívejte se na video.

Jak se máš, Lucko?

Já se mám nádherně. Víš, co se mi tady líbí? A musím ti to říct a vždycky to tady říkám. Mě se strašně líbí, jak máte zavěšený ten mikrofon.

Lucka tady má doprovod ve studiu.

My už jsme od včerejška vidět všude.

Český mejdan s Impulsem 16. prosince a Impuls. Co pro tebe znamená Impuls?

Tak je to rádio, které mám ráda a máte vkus, že si sem zvete lidi jako jsem já. Také děkuji za pozvání. Tak opět v O2 aréně si připomenu svá traumata.

O2 arena a ty, to je velký příběh. Jak vzpomínáš na ten okamžik, kdy se 4 hodiny před začátkem musel ten koncert zrušit?

Já jsem shodou okolností včera viděla dokument, který o mě Česká televize točila celý minulý rok. Asi hodinu a půl to bude trvat, je to fakt síla, protože jsem to obrečela i včera v té střižně. Bylo to takové trauma, které bych nikomu nepřála. Poslat domů 30 tisíc lidí, to se může stát jen mě. Já jsem zvyklá, i kdybych po čtyřech šla na to jeviště a měla hlas, tak tam dojdu. Ale já jsem ten hlas neměla. Já ne že bych neodzpívala 32. písničku, protože tak dlouhý byl ten koncert, ale hlavně bych neodzpívala ani tu první. Takže asi týden jsem brečela a musím říci, že nezapomenu ani na své první vystoupení, to bylo právě v Karmen v Hudebním divadle Karlín, a já jsem se tak bála na jeviště, protože jsem najednou měla pocit, že už to neumím a že už jsem o to jediné, co jsem měla, přišla. V té době vedle mě nebylo nic milého a já jsem měla fakt strašný rok. Teď můžu říci, že chvála Bohu už je potvora pryč ten šestnáctý a letos přišla obrovská odměna a to je všechno. Hele, osmého jsem to nahradila, bohužel jsem měla pouze jeden den půjčenou O2 arenu.

Dva koncerty v jednom, k tomu ještě generálka...

Ano, takže to trochu byl oříšek.

To je rekord, zazpívat si 3 koncerty během jednoho dne v O2 areně, ne?! Kolik to bylo písní dohromady?

Celkem 93.

Za jeden den? V plném nasazení? Třicet tisíc diváků?

Ano.

Tak podobně to bude vypadat i na Českém mejdanu s Impulsem. Já se teda osobně těším.

Já se také těším samozřejmě.

Už víš, co budeš zpívat?

Nevím ještě. Já to nerada slibuji, protože pak mám třeba náladu na úplně něco jiného. V každém případě budu zpívat písničku Hana, protože to je takový klenot, který se mi tam díky Kátě Knechtové objevil v tom mém repertoáru. Mě se vždycky úplně tetelí srdce, když začnou ty první tóny a já vím, že si jí zazpívám. Protože jestli jsem opravdu něco já, tak je to písnička Hana. Taky chystám k tomuto CD i s tou písničkou turné a těším se.

Lucie Bílá, první dáma české pop music bude hlavním hostem Českého mejdanu s Impulsem. Kolik máš Slavíků vlastně?

Devatenáct. Ještě bych chtěla jednoho a pak to zabalím.

Ve studiu nejsme jenom my dva, my zde máme muže, o kterém mluví celá Česká republika a já se musím zeptat. Už se to psalo v novinách, když se to píše v novinách, tak se tomu dá věřit na 50 procent, ale, Lucko, prosím tě, poprvé živě, dá se říci, že před milionem posluchačů, jak je to s tvým novým vztahem? A promiň, že se ti budu teď trochu pitvat ve tvém soukromí.

Ne, mě to nevadí. Takhle, já jsem dneska dostala asi sto zpráv, jestli nechci na kameru, jestli nechci rozhovory a tak. Já o tom nechci mluvit, ale odpovídám na otázky. Takže teď se mě ptáš, tak ano, v mém životě se něco změnilo, a to velmi radikálně, mám náderného, hodného, laskavého muže, o kterého se můžu opřít. Nejsem sama, jsem šťastná, nosí mě na rukách, a to opravdu, protože má dva metry.

Ano, má dva metry, bicepsy asi jako já dvě stehna dohromady.

Je k sežrání. Víš, jak mi ho holky závidí?

Jak dlouho to trvá?

No my jsme se seznámili na obnovené premiéře Karmen. A já jsem utíkala před davem novinářů a schovala jsem se za největšího muže v místnosti, vůbec jsme se neznali a ještě stál zády. Já jsem se za něj schovala tak moc hezky, že jsem se představila jemu i jeho mamince, která tam byla a dostala jsem vizitku. No a pak následoval rok a kus, kdy jsem kličkovala jako zajíc a utíkala jsem, protože jsem se bála. Bála jsem se vztahu, říkala jsem si holka, už neblbni. Ale on byl pořád někde blízko, cítila jsem takovou hezkou oporu a jistotu, navíc má laskavý humor, krásnou energii, tak jsem si říkala tak ho pusť, tak jsem si to dovolila a zamilovala jsem se až po uši, dovolila jsem si být šťastná. Sice jsem na svém Facebooku dneska četla spustu hrozných zpráv, ale líbí se mi, že 50 tisíc liků tam máme, takže fandové jsou. Já jsem se prostě rozhodla být šťastná, myslím, že je ještě čas na to, být sám. A ten muž mě dělá šťastnou moc.

Já mám nápad, Radek tady je. Radku, pojď mi něco říct, alespoň jednu větu.

Tak asi bych nejvíce pozdravil všechny Impulsáky, ahoj! Co říct? Já tady nejsem určitě na nějaké rozhovory a rozhovory dávat nechci a asi nebudu. Ale co bych říci mohl je, že jsem tady od toho, abych chránil ten náš český poklad.

Lépe bych to neřekl, děkuji, Radku. Jak budeš letos slavit narozeniny? Ono se to nezadržitelně blíží.

Tak hlavně za pár dní má narozeniny můj syn, a to je oříšek, protože on je mimozemšťan, takže je těžké udělat mu radost. Co se týče mě, já raději ty narozeniny slavím s těmi druhými. To znamená, že to oslavím tím turné, protože začínám začátkem dubna. A 18. dubna bude Česká televize vysílat ten celovečerní dokument o mě, který je teda hodně slušný. Já jsem ho včera viděla a musím říci, že jsem třikrát brečela. Je to moc dobře udělané, natočila to Tereza Kopáčová a já České televizi moc děkuji. Jinak chystám vánoční CD, celé prázdniny se chystám zavřít se do divadla v Karlíně a zkoušet Sestru v akci, kterou budeme mít v premiéře na podzim. Letos už jsem s poděkováním a úctou odmítla Česko-Slovensko má talent, protože si myslím, že těch 6 sílů už stačilo.

A poslední věta závěrem?

Moc se těším na Český mejdan s Impulsem, moc se těším na další návštěvu, moc ráda jsem tě viděla a všechny zdravím.

Informace Českém mejdanu s Impulsem i o předprodeji vstupenek naleznete ZDE.

 

09.11.2017

Lucie Bílá pokřtila kalendrář Českého mejdanu

Lucie Bílá přišla do studia s důležitým úkolem, pokřtít kalendář Českého mejdanu s Impulsem! Podívejte se na video.
24.02.2017

Petr Kotvald popřál Rádiu Impuls k 18. narozeninám!

Vlasta Korec měl dnes ve studiu živého hosta. Zpěvák Petr Kotvald přišel na návštěvu, aby poblahopřál rádiu Impuls všechno nejlepší. Podívejte se na video.
06.01.2012

AUDIO: Hana Zagorová má ráda sníh

Fanda Matějíček si v dnešním dopoledním vysílání popovídal s Hanou Zagorovou. Zajímalo ho nejen to, jak Hana strávila Vánoce, ale také jestli má raději sníh nebo sluníčko. Poslechněte si zvukový záznam.
05.01.2012

AUDIO: Jakub Smolík pokřtil novou desku

Vlasta Korec si dnes do svého vysílání pozval Jakuba Smolíka. Zajímalo ho, jak si Jakub užil Vánoce a jestli je úspěšná nová deska, kterou před Vánoci pokřtil. Poslechněte si zvukový záznam.
04.01.2012

AUDIO: Alice Bendová chtěla být veterinářkou

Vlasta Korec si dnes do svého vysílání pozval Alici Bendovou. Popovídal si s ní nejen o tom, jak si užila Vánoce, ale také o tom, jaké bylo její vysněné povolání. Poslechněte si více.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.