Šéf hokejové Sparty Petr Bříza: Prestiž Ligy mistrů? Je to jen náš boj!

Publikováno: 08.02.2017 17:55
Hostem Alana Hejmy v pořadu Kauza dne byl předseda představenstva hokejové Sparty Praha Petr Bříza. Ten po finálové prohře 3:4 po prodloužení se švédskou Frölundou hovořil o tom, že pokud evropské týmy chtějí podobnou soutěž udržet i nadále, musí ji podporovat sami zástupci klubů. Šéf Sparty také krátce zhodnotil včerejší utkání a ocenil vysokou účast fanoušků.

Pokud mají evropské kluby pocit, že potřebují nadnárodní soutěž, musí na její prestiži pracovat samy. Rádiu Impuls to v pořadu Kauza dne řekl předseda představenstva Sparty Petr Bříza. „Evropa nemůže čekat na nějakého parašutistu, který přistane s miliony v batohu. Musíme postupně trpělivě tento produkt podporovat. Šedesát minut včerejšího hokeje včetně té dramatické zápletky v prodloužení, je důkazem, že to má smysl,“ řekl Bříza s poukazem na kvalitu a tempo včerejšího zápasu. Dodal také, že odměny klubům jsou mnohem nižší, než ve fotbalové Lize mistrů.

Petr Bříza v rozhovoru také mluvil o podpoře fanoušků, která čítala až 400 příznivců z Česka. „Já bych chtěl také hlavně poděkovat fanouškům, kteří se za námi přesunuli do Göteborgu uprostřed týdne a vytvořili vynikající kulisu. My máme ten stálý fanklub, co s námi jezdí. Oni mají dokonce takový zvyk, že se všude koupají v místních jezerech. Já se jich musím zeptat, jestli to zvládli i tentokrát,“ dodal s úsměvem Bříza.

13.02.2017

Samozvaný prezident Vít Jedlička: Válka na Balkánu kvůli Liberlandu nehrozí!

Hostem Zuzany Bubílkové v pořadu Kauza dne byl samozvaný prezident státu Liberland Vít Jedlička. Ten ubezpečil, že o opuštěné území, kde nová země vznikla, nejeví zájem ani Chorvatsko, ani Srbsko a válka tak nehrozí. Řeč byla také o tom, že se Liberlandu daří. Státu přibývá obyvatelstvo.
09.02.2017

Ministryně školství Kateřina Valachová: Slabikář cenzurovat nebudeme!

Hostem Jaroslava Plesla v pořadu Kauza dne byla ministryně školství Kateřina Valachová. Ta uvedla, že považuje diskuzi o generové vyváženosti ve slabikáři za přehnanou a často napadaná básnička Jiřího Žáčka se jí líbí. Řeč byla také o platech učitelů, které chce Valachová v následujících třech letech postupně zvyšovat. Ministryně také shrnula přínos kariérního řádu a dotkla se i činnosti nového akreditačního úřadu.
07.02.2017

Stomatochirurg Roman Šmucler: Nejlepší prevencí jsou vysoké účty u zubaře

V pořadu Kauza dne byl hostem Zuzany Bubílkové stomatochirurg a moderátor Roman Šmucler. Budoucí prezident České stomatologické komory v rozhovoru uvedl, že vysoké ceny u zubaře donutí pacienty k lepší péči o své zuby. Dotknul se tématu platů v oboru plastická chirurgie a řeč byla také o přirozené kráse.
06.02.2017

Hudebník Ivan Mládek: Zeman je spíš pravičák, měl by zůstat na Hradě!

Hostem Zuzany Bubílkové v pořadu Kauza dne byl bavič a hudebník Ivan Mládek. Ten prozradil, že by si jako příštího prezidenta dokázal představit opět Miloše Zemana. Řeč byla také o komplikacích, které způsobila politická opozice v Rusku, která k politické soutěži využila Mládkovu písničku Jožin z bažin.
02.02.2017

Vladimír Plášil: Exekutor bere 50 tisíc měsíčně!

Hostem čtvrteční Kauzy dne byl viceprezident Exekutorské komory Vladimír Plášil. S šéfredaktorem MFDnes Jaroslavem Pleslem hovořili například o vztazích s ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.