Přání a předpověď pro Jana Přeučila

Publikováno: 17.02.2017 13:36
Herec Jan Přeučil má dnes 80. narozeniny, které oslaví prací.

Dovolte, abych Vám za Rádio Impuls popřál zdraví a štěstí k dnešním osmdesátinám, pane Peřučile.

Děkuji Vám, to mě velice potěšilo, že jste si vzpomněli, děkuji Vám mockrát.

My Vám voláme mezi dvěma představeními, prozradíte, jaký máte den, o co jde?

Tak dnešní den je takový herecky pracovní, radostný, protože teď máme s naším divadlem Eyedea Přeučila dvě představení dopoledne a hrajeme Staré pověsti české.

Je tu se mnou koulař Stanley Bradley, který Vám vyloží, co Vás v budoucnu čeká: Dobrý den, já se připojuji ke gratulantům k těm úžasným kulatinám.

Děkuji, astrologu a koulaři, to se mi líbí.

Tak já jsem se tady díval do koule, co Vás čeká, mě to ukazuje, že se zotavujete z nějakého problému, psychického šoku, láskou ke své partnerce a ke své práci. A to je to, co Vás drží na nohou. Pak tady vyšla karta šašek, v kouli jí vidím, to je moudrost, to znamená, že si dokážete všechno docela dobře zdůvodnit, abyste přežil. To je nutné k přežití umět si všechno zdůvodnit a Vy to umíte. No a pak je tady karta dárek. Jediné, co vidím, že byste měl dávat pozor na srdce a ledviny, ale plánujete určitě pracovat dál a úspěšně a mě to ukazuje, že Vás čeká ještě nějaká úžasná role a viděl bych to koncem letošního, začátkem příštího roku, a je to role, kterou si určitě užijete a samozřejmě i Vaši diváci. A to Vám přeji.

Pane Přeučile, jste spokojený s výhledem?

To je krásná předpověď. Jsme zdraví, práce nás čeká a je tam i dlouhověkost.

Tak přejeme, aby to všechno vyšlo. Naslyšenou.

Děkuji a zdravím všechny posluchače Rádia Impuls

Zdroj obrázku: MAFRA

07.03.2017

Miroslav Žbirka: Vyléčily mě gramofonové desky

Hostem na Rádiu Impuls byl zpěvák Miroslav Žbirka, který bude jednou z hlavních hvězd Českého mejdanu s Impulsem 2017. Podívejte se na video!
03.03.2017

Michal Malátný: Sólovou desku si natočím v důchodu

Michal Malátný, frontman kapely Chinaski přišel posnídat k Impulsovým. Kde všude budou letos koncertovat, jaké bylo natáčení nové desky v Austrálii? Podívejte se na rozhovor.
24.02.2017

Poslední auto putuje do Havířova!

Poslední auto za 400 tisíc dnes vyhrál pan Jaroslav Bělěš z Havířova. Jak se z prémie zaradoval? Dozvíte se z videozáznamu.
24.02.2017

Roman Vojtek posnídal u Impulsových

Ráááádio Impuls slaví 18. narozeniny a společně s ranním týmem posnídal herec, zpěvák, tanečník Roman Vojtek, který se připravuje na novou roli v muzikálu Rocky. Podívejte se na video.
19.02.2017

Třetí auto za 400 tisíc má svého vítěze!

Už třetí auto v naší hře Haló, tady Impulsovi, zná svého vítěze! Podívejte se, jak to celé probíhalo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.