Přání a předpověď pro Jana Přeučila

Publikováno: 17.02.2017 13:36
Herec Jan Přeučil má dnes 80. narozeniny, které oslaví prací.

Dovolte, abych Vám za Rádio Impuls popřál zdraví a štěstí k dnešním osmdesátinám, pane Peřučile.

Děkuji Vám, to mě velice potěšilo, že jste si vzpomněli, děkuji Vám mockrát.

My Vám voláme mezi dvěma představeními, prozradíte, jaký máte den, o co jde?

Tak dnešní den je takový herecky pracovní, radostný, protože teď máme s naším divadlem Eyedea Přeučila dvě představení dopoledne a hrajeme Staré pověsti české.

Je tu se mnou koulař Stanley Bradley, který Vám vyloží, co Vás v budoucnu čeká: Dobrý den, já se připojuji ke gratulantům k těm úžasným kulatinám.

Děkuji, astrologu a koulaři, to se mi líbí.

Tak já jsem se tady díval do koule, co Vás čeká, mě to ukazuje, že se zotavujete z nějakého problému, psychického šoku, láskou ke své partnerce a ke své práci. A to je to, co Vás drží na nohou. Pak tady vyšla karta šašek, v kouli jí vidím, to je moudrost, to znamená, že si dokážete všechno docela dobře zdůvodnit, abyste přežil. To je nutné k přežití umět si všechno zdůvodnit a Vy to umíte. No a pak je tady karta dárek. Jediné, co vidím, že byste měl dávat pozor na srdce a ledviny, ale plánujete určitě pracovat dál a úspěšně a mě to ukazuje, že Vás čeká ještě nějaká úžasná role a viděl bych to koncem letošního, začátkem příštího roku, a je to role, kterou si určitě užijete a samozřejmě i Vaši diváci. A to Vám přeji.

Pane Přeučile, jste spokojený s výhledem?

To je krásná předpověď. Jsme zdraví, práce nás čeká a je tam i dlouhověkost.

Tak přejeme, aby to všechno vyšlo. Naslyšenou.

Děkuji a zdravím všechny posluchače Rádia Impuls

Zdroj obrázku: MAFRA

19.02.2017

Třetí auto za 400 tisíc má svého vítěze!

Už třetí auto v naší hře Haló, tady Impulsovi, zná svého vítěze! Podívejte se, jak to celé probíhalo.
10.02.2017

Druhé auto míří do Opočna!

Dnes ráno se stal druhým majitelem auta v hodnotě 400 tisíc korun pan Jakeš z Opočna. Za něj zvedla sluchátko a správným heslem se ohlásila jeho manželka, paní Blanka. Poslechněte si první dojmy z výhry.
03.02.2017

První auto má svého majitele!

Impulsovi hráli v pátek o první automobil v hodnotě 400 tisíc korun. Po osmé hodině se štěstí usmálo na pana Vratislava, vozíčkáře z Havřic. Podívejte se na video.
03.02.2017

Vlasta Korec posnídal u Impulsových

Vlasta Korec si splnil sen a konečně posnídal s ranním týmem Ráááádia Impuls. Jaké zážitky si přivezl z Dakaru a co všechno řekl ze svého soukromí? Podívejte se na video.
30.01.2017

Wabi Daněk dnes posnídal dančí guláš!

Wabi Daněk dnes oslavil své 70. narozeniny v Ráááádiu Impuls. Jak mu chutnal guláš, který speciálně pro něj uvařil náš zuřívý reportér? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.