Bravo, Gábino!

Publikováno: 15.02.2017 16:37
Bravo, Gábino! Fanoušci biatlonu gratulují Gábině Koukalové ke světovému stříbru! Souvislosti na síti hledal Láďa Vonz.

Jedná se o další velký úspěch naší biatlonistky – tentokrát v závodě na 15 kilometrů. Ale pozor, fanoušci si také všimli, jak italský trenér osahával italskou závodnici Wiererovou. Vypadalo to, jako by jí masíroval ňadra. „Kdo to tam teď obíral Dorotheu,“ ptá se čtenář pod článkem na iDNESu. Musíme však přiznat, že to byla určitě nezbytná masáž někde v okolí žeber.

A čtenáři už spekulují, kdo v ženské štafetě poběží. Vnímají totiž velký rozdíl mezi Koukalovou a ostatními našimi biatlonistkami. Jinak se to ale hemží gratulacemi. „Zase ta Veverka. Byla skvělá,“ čteme na sport.cz. Lidé chválí i mistryni světa Dahlemeierovou, úspěch jí přejí. „Naštěstí je na Němku i celkem milá a sympatická,“ píše čtenářka Tereza na iDNESu.

Zdroj obrázku: MAFRA

20.02.2017

Kolik číslic obsahuje číslo miliarda a půl?

A teď malá lekce matematiky. Schválně, kolik číslic obsahuje číslo miliarda a půl? To je otázka hodná maturitní zkoušky! A kdo na ni odpoví nejlépe? Síťový detektiv Láďa Vonz!
14.02.2017

Z pornoherce mediální hvězdou

Dnešním tématem je Robert Rosenberg, který bude valentýnským hostem Zuzany Bubílkové v pořadu Kauza dne...
13.02.2017

Dárky z lásky napříč sítí

Je předvečer Valentýna, tedy svátku všech zamilovaných! A pokud nemáte nějaký dárek, jděte na síť, kde jedna nabídka střídá druhou. Láďa Vonz zjistil, jaká valentýnská témata v tuto chvíli frčí.
10.02.2017

Gábina Koukalová to dokázala!

Gábina Koukalová to dokázala! Ode dneška je mistryní světa a pro nás je to zpráva číslo JEDNA! Síťové reakce sleduje Láďa Vonz...
07.02.2017

Nejsledovanější palec v České republice

Svého času byl nejsledovanější Jágrův malíček, dnes to je Koukalové paleček. Ano, celý český národ s napětím očekává, jestli naše krásná biatlonistka bude závodit na mistrovství světa! Sportovní událost sleduje na síti Láďa Vonz...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.