Bravo, Gábino!

Publikováno: 15.02.2017 16:37
Bravo, Gábino! Fanoušci biatlonu gratulují Gábině Koukalové ke světovému stříbru! Souvislosti na síti hledal Láďa Vonz.

Jedná se o další velký úspěch naší biatlonistky – tentokrát v závodě na 15 kilometrů. Ale pozor, fanoušci si také všimli, jak italský trenér osahával italskou závodnici Wiererovou. Vypadalo to, jako by jí masíroval ňadra. „Kdo to tam teď obíral Dorotheu,“ ptá se čtenář pod článkem na iDNESu. Musíme však přiznat, že to byla určitě nezbytná masáž někde v okolí žeber.

A čtenáři už spekulují, kdo v ženské štafetě poběží. Vnímají totiž velký rozdíl mezi Koukalovou a ostatními našimi biatlonistkami. Jinak se to ale hemží gratulacemi. „Zase ta Veverka. Byla skvělá,“ čteme na sport.cz. Lidé chválí i mistryni světa Dahlemeierovou, úspěch jí přejí. „Naštěstí je na Němku i celkem milá a sympatická,“ píše čtenářka Tereza na iDNESu.

Zdroj obrázku: MAFRA

28.02.2017

Český fotbal má nového hrdinu!

Český fotbal má nového hrdinu a všimla si toho i zahraniční média! Fotbalista Slovácka Koné totiž zachránil život brankáři Bohemians Berkovcovi během ligového utkání. A jaké jsou reakce na síti?
23.02.2017

Sparťanské miminko

Začalo to nenápadným vzkazem na twitteru. Pražská záchranka hlásí, že před stadionem Sparty porodila žena dítě v autobusu. A na síti se také můžete dozvědět, jak to všechno dopadlo.
22.02.2017

Matematika napříč sítěmi

Dnešní matematické téma sahá i do sociálních sítí. Jak na nich vypadá matematika?
21.02.2017

Daňový balíček Bohuslava Sobotky...

Sociální demokracie vyvolává jedno pozdvižení za druhým! Včera Mládek, dnes daně! Premiér Sobotka představil daňový balíček a pěkně rozdmýchal předvolební náladu.
20.02.2017

Kolik číslic obsahuje číslo miliarda a půl?

A teď malá lekce matematiky. Schválně, kolik číslic obsahuje číslo miliarda a půl? To je otázka hodná maturitní zkoušky! A kdo na ni odpoví nejlépe? Síťový detektiv Láďa Vonz!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.