Seznamte se s hlavním městem Paraguaye

Publikováno: 03.01.2017 09:03
Vlasta Korec na své cestě na Rallye Dakar projížděl i hlavním městem Paraguaye nesoucí jméno Asunción. Podívejte se na video a zjistíte, jak se v Jižní Americe žije.
04.01.2017

To vše je Rallye Dakar...

Spousta fanoušků, závodní technika a problémy s ní. Nejen to, ale i mnoho dalších věcí je spojeno s Rallye Dakar. A nejen to nám dnes představil náš moderátor Vlasta Korec, který je součástí této velké sportovní události. Podívejte se na video.
03.01.2017

Odpočinek po první etapě závodu

Dakar se konečně roztočil na plné obrátky. Letošní průběh začátku byl poměrně zdlouhavý, ale už se závodí, momentálně na území Argentiny. Podívejte se na video našeho závodníka Vlasty Korce a zjistíte, jak se "bydlí" závodníkům po první etapě.
03.01.2017

Vlasta Korec je bez sádry!

Vlasta Korec sebou ve voze veze i zátěž navíc, a to v podobě sádry na ruce. Rozhodl se jí ale zbavit a nezapomněl pro nás natočit video. Podívejte se na něj.
02.01.2017

Vlasta Korec startuje!

Právě dnes oficiálně startuje Rallye Dakar, kde máme i svého moderátora, Vlastu Korce. Před sebou má první etapu z Asuncionu do Resistencie s délkou 454 kilometrů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.