Český biatlon slaví velký úspěch!

Publikováno: 05.01.2017 16:27
Ve zprávách hlásíme, že Michal Šlesingr dojel druhý v závodě Světového poháru. Ládi Vonze se ptám, jak se to odrazilo na síti? Odpověď zná Láďa Vonz.

Fanoušci jsou samozřejmě nadšení, ale diskuze například pod článkem na iDnesu odhaluje, jak hlubokou propast vytvořily zprávy o ruském dopingu. Takže lidé si namísto radosti nad medailí zcela nepochopitelně nadávají kvůli nadopovaným sportovcům.

Není totiž tajemstvím, že Michal Šlesingr velmi hlasitě bojuje za potrestání dopujících biatlonistů. Dokonce kvůli tomu svolal v Oberhofu schůzku sportovců. No a někteří fanoušci to skousávají velmi těžko. Někdo to označuje za těžkou štvanici proti Ruské federaci, jiný zase doporučuje, aby si náš biatlonista-revolucionář vzal na stupně vítězů černou rukavici nebo aby je rovnou bojkotoval. Nutno dodat, že tyto ohlasy dostávají velký počet palců DOLŮ. Tedy že ostatní „s tím rozhodně nesouhlasí“. V diskuzi na iDnesu je i jedna zajímavá otázka: A baby dnes nejedou??? Ne, ne, Koukalová a spol. jedou až v pátek!

A my se lyžování i dopingu budeme věnovat v Kauze dne. V 18 hodin je naším hostem olympijská vítězka Kateřina Neumannová, která sama přiznává, že ji doping soupeřek vždycky pořádně štval. Pokud nestihnete rozhovor, můžete si jeho videozáznam pustit po 18. hodině ZDE.

 

 

10.01.2017

Konec poslankyně Nytrové...

Poslanecký klub ČSSD se zmenšil! Ze strany vystoupila poslankyně Nytrová, která se proslavila svými výroky proti homosexuálům. V parlamentu ale zůstává. A jaké reakce vyvolal její odchod na síti?
09.01.2017

Lednice Mariana Jurečky... poloprázdná nebo poloplná?

Ministr zemědělství Marian Jurečka má prázdnou lednici! Tedy jak se to vezme. Pro někoho může být poloprázdná, pro jiného skoro plná. A na síti se dá zjistit, jak taková ministerská chladnička vypadá.
02.01.2017

Je libo kynutý nebo karlovarské knedlíky?

Mandle uživatelů sociálních sítí zvedl – představte si – prezidentský knedlík. Bez reakce totiž nezůstalo polední menu, které si dnes v Lánech dopřál pan prezident Zeman s panem premiérem Sobotkou. Politický oběd rozebírá i Muž na síti, Láďa Vonz...
19.12.2016

Kníže, hazardní hráč a Kalousek ve sporu o příštího prezidenta

Do volby prezidenta máme ještě hodně daleko, ale na síti už to vře! Tentokrát se do sebe pustili kníže, hazardní hráč a Kalousek. Na síťovou přestřelku narazil Láďa Vonz...
15.12.2016

Chuťovky Tomáše Prouzy

Tak už víme, co bývá k obědu na vrcholné evropské události! Na Twitteru se pochlubil státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.