Netradiční vánoční oslava

Publikováno: 24.12.2016 10:52
Jeden takový netradiční vánoční večer nám dnes představil Mirek Tausig z Klubu českých turistů. Kde se koná a co je na něm zvláštního? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
28.12.2016

Betlémské světlo

Ani na Štědrý den nechybí ve vysílání Miroslav Tausig z klubu českých turistů. Jeho dnešním prvním tématem je Betlémské světlo. Poslechněte si zvukový záznam a o této tradici se dozvíte více.
24.12.2016

Vánoce v útulcích

Mirek Tausig nám dnes prozradil, co je jednou z jeho tradic o Vánocích. Navštěvuje totiž zvířata v útulcích, která navíc obdaruje dobrotami. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
17.12.2016

Čertovy hlavy

Naší poslední dnešní zastávkou na Mělnicku jsou Čertovy hlavy. Co se dospělým líbí a co dětem nahání strach? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.12.2016

Obříství - mekka turistiky

Dnes jsme se s Miroslavem Tausigem vydali na Mělnicko, další zastávkou je Obřívství. Poslechněte si zvukový záznam a poznejte mekku turistiky.
17.12.2016

Adventní trhy v Mělníku

Dnes jsme se s Miroslavem Tausigem vydali na unikátní adventní trhy do Mělníka. Poslechněte si zvukový záznam a nechte se pozvat.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.