Kníže, hazardní hráč a Kalousek ve sporu o příštího prezidenta

Publikováno: 19.12.2016 16:40
Do volby prezidenta máme ještě hodně daleko, ale na síti už to vře! Tentokrát se do sebe pustili kníže, hazardní hráč a Kalousek. Na síťovou přestřelku narazil Láďa Vonz...

Dalo by se to nazvat „Kalousek vrací úder“. Na Twitteru totiž reagoval na výroky Michala Horáčka zveřejněné o víkendu Deníkem. Horáček se chlubil svým vzděláním a znalostmi jazyků – narážel tím na hendikep knížete Schwarzenberga. Ten ovšem kontroval v rozhovoru pro Blesk: Podle něj není valchař – tedy karetní hráč – dobrým kandidátem na prezidenta.

A jak s tím souvisí Kalousek? Jednoduše. Chce mít asi poslední slovo, proto napsal na Twitteru, že kníže je gentleman a Horáček sebestředný blb. To je jak ze Švejka. Prostě se zastal svého spolustraníka Karla Schwarzenberga. V diskuzi na stránce Blesku pod článkem o Horáčkovi a Schwarzenbergovi soudí jeden čtenář, že by to nakonec mohl být námět na film Blbý a ještě blbější. Ale pozor, je tam i silnější kalibr. Prezidentem by nakonec nemusel být Michal Horáček, ale POZOR David Rath – lišák kulhavý – ať žijí soudy! Což je reakce na vývoj kauzy Rath. Ale to už je jiná kapitola spíše pro naše dnešní zprávy!

 

10.01.2017

Konec poslankyně Nytrové...

Poslanecký klub ČSSD se zmenšil! Ze strany vystoupila poslankyně Nytrová, která se proslavila svými výroky proti homosexuálům. V parlamentu ale zůstává. A jaké reakce vyvolal její odchod na síti?
09.01.2017

Lednice Mariana Jurečky... poloprázdná nebo poloplná?

Ministr zemědělství Marian Jurečka má prázdnou lednici! Tedy jak se to vezme. Pro někoho může být poloprázdná, pro jiného skoro plná. A na síti se dá zjistit, jak taková ministerská chladnička vypadá.
05.01.2017

Český biatlon slaví velký úspěch!

Ve zprávách hlásíme, že Michal Šlesingr dojel druhý v závodě Světového poháru. Ládi Vonze se ptám, jak se to odrazilo na síti? Odpověď zná Láďa Vonz.
02.01.2017

Je libo kynutý nebo karlovarské knedlíky?

Mandle uživatelů sociálních sítí zvedl – představte si – prezidentský knedlík. Bez reakce totiž nezůstalo polední menu, které si dnes v Lánech dopřál pan prezident Zeman s panem premiérem Sobotkou. Politický oběd rozebírá i Muž na síti, Láďa Vonz...
15.12.2016

Chuťovky Tomáše Prouzy

Tak už víme, co bývá k obědu na vrcholné evropské události! Na Twitteru se pochlubil státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.