Jak se bude dařit v roce KOHOUTA od 28.1.2017 do 15.2.2018?

Publikováno: 28.12.2016 00:01
Podívejte se na předpověď Koulaře Rádia Impuls pro rok Kohouta, který trvá od 28. ledna 2017 do 15. února 2018.

Krysa: Rok kohouta je pro zrozence v roce krysy rokem zábavy, štěstí, ale budete muset hodně pracovat, protože předchozí rok bylo hodně nápadů, které je dobré zrealizovat. Je to rok peněz.

Buvol: Kout je dobrý přítel a spojenec pracovitého buvola, toho je dobré využít. Ve vztazích bude pohoda a proto vás rodina bude podporovat v pracovním úsilí, které bude náležitě oceněno.

Tygr: Tento rok je dobrý na zotavení se ze špatného minulého roku. Ale aspoň rodina vás bude podporovat, ve vztazích bude klid. Ale pozor na smlouvy, pořád jste ještě nevyléčili všechny rány, proto je třeba velké opatrnosti při podepisování smluv.

Zajíc: Je dobré se připravit na potíže, protože kohout je nepřítel zajíce. Sice rok kohouta je rok peněz, ale to se týká lidí zrozených v roce zajíce přesně obráceně! Není dobré se zadlužovat, do rezerv asi budete muset sáhnout. V tomto roce bude rovněž třeba více používat rozum, než intuici. Kohout vaší intuici přát nebude. Bude to náročný rok.

Drak: Kohout si s drakem hodně rozumí, bude to jeden z nejlepších roků. Štěstí a dobré obchodní příležitosti z minulého roku opice budou přetrvávat. Budete to dobrý rok na zajímavá přátelství a příležitosti nejenom pracovní.

Had: Kohout je dobrý přítel hada a proto bude tento rok dobrý na sklizeň a zúročení vkladů let minulých. Je to dobrý rok na spirituální záležitosti a tím i pochopení událostí let minulých. Dobré období na vytvoření finanční rezervy.

Kůň: Tento rok bude pro zrozence v roce koně harmonický. Proto budete mít tendenci odpočívat a nechat se unášet úspěchem a klidem (před bouří). To by nebylo dobré, protože by mohla vaše aktivity převzít konkurence, když nebudete ve střehu. Líbit se vám to nebude, ale bylo by dobré makat na plno.

Ovce: Tento rok bude zkouškou. Pokud uspějete, peníze udržíte a rozmnožíte. Pokud neuspějete, o vše můžete přijít. Je třeba dávat velký pozor, bude to chaos a vyznat se v onom „kolu štěstí“ (a neúspěchu) bude obtížné.

Opice: Po úspěchu minulého osobního roku vám bude nastaveno zrcadlo reality. Bude obtížné se z bujarých oslav a úspěchů snést na zem. Proto budou hrozit zdravotní, zejména psychické problémy, proto je dobré se soustředit na to, co děláte a vyvarovat se chyb. Chce to dost pracovat, což se vám nebude moc chtít, úměrně k tomu relaxovat, abyste ve zdraví tento rok přežili.

Kohout: Jedno z mála znamení, které si spolu nerozumí, je kohout. Proto je ta na dvorku jen jeden. Druhého by ukloval jako soka. Proto je zvláštním a zátěžovým rokem pro zrozence ve znamení kohouta právě tento osobní rok. Je třeba se držet při zemi, nevyvolávat konflikty, to by se vymstilo. Je třeba uchovat co máte, být v klidu, na nikoho neútočit a dopadne to dobře.

Pes: Tento rok je dobrý pro vzdělávání, učení jazyků (i v zahraničí). Je dto dobrý rok na příležitosti, které se budou nabízet. Ale je třeba dávat pozor na investice, na smlouvy (raději 3x přečíst, než jednou podepíšete). Bude to zvláštní rok konfrontace hodnot, práce, rodiny. Budete mít dost starostí a práce udržet co máte, proto nezbude energie na zábavu.

Kanec: Kolik energie dáte do své práce, to dostanete zpět i s bohatým úrokem. Bude to poklidný rok pro vás, ale ne pro vaše blízké. Proto není dobré se nechat vtáhnout do problémů lidí okolo vás, mohlo by se to vymstít. Asi bych připomněl zvláště pro zrozence v roce kance o převozníkovi, který se mohl zbavit převoznictví tím, že předá převáženého své veslo.

 

21.01.2017

Budou naše biatlonistky na bedně?

Biatlonistky mají dnes závod s hromadným startem v rámci Světového poháru. Kdo bude tentokrát v Itálii lepší: Puskařčíková, nebo Koukalová? Zeptali jsme se našeho koulaře Ráááádia Impuls.
25.12.2016

Jak dopadne 16. kolo turecké fotbalové ligy?

Dnes se hraje 16. kolo turecké fotbalové ligy. Vyhraje Akhisar Belediyespor, nebo Konyaspor? Náš koulař Ráááádia Impuls vám vyvěštil výsledek! Podívejte se na video.
24.12.2016

Jak dopadne rozlévání rybí polévky?

Pražská primátorka Krnáčová dnes rozlévá rybí polévku. Nezaskočí ji kost, neopaří se, neutrhnout ji lidé ruce? Stanley Bradey věští z koule! Podívejte se na video.
18.12.2016

Bude medaile ve světovém poháru?

V Novém Městě na Moravě se koná závod mužů a žen s hromadným startem. Urve někdo z našich cenný kov? Stanley Bradly už to ví!
17.12.2016

Kdy se stane na d8 první nehoda?

Náš koulař Ráááádia Impuls nám vyvěštil, kdy se na nově otevřeném úseku d8 stane první nehoda! Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.