Marta Kubišová: Mám svého prezidentského kandidáta!

Publikováno: 16.11.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Hostem Kauzy dne Rádia impuls byla zpěvačka Marta Kubišová. S reportérem Alanem Hejmou mluvila o prezidentských kandidátech, o hanobení prezidenta, o 17.listopadu i o konci pěvecké kariéry...
22.11.2016

Michal Horáček: Jako první bych zrušil bezpečnostní rámy na Hradě!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl kandidát na prezidenta, textař a podnikatel Michal Horáček. V rozhovoru vysvětloval svoje postoje v zahraniční politice, zveřejnil plat svých spolupracovníků, přiznal názorové rozdíly se svým dlouholetým přítelem Michaelem Kocábem i to, že na jeho mítincích vystoupí umělci s ním spříznění.
21.11.2016

Vítězslav Jandák: Příštích voleb už se nezúčastním, ČSSD ztratila šanci na vítězství!

Host Kauzy dne Rádia Impuls Vítězslav Jandák (ČSSD) je jedním z poslanců, kteří neustoupili od návrhu na zavedení trastu za hanobení prezidenta. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou odmítl, že by se jednalo o návrat do totalitního režimu, ale jde naopak k přibližování se mnohým západním státům Evropské unie. Třeba skupina Ztohoven by si podle Jandáka za zesměšňování prezidenta Zemana zasloužila tučný peněžitý trest. Pro Jandáka se jedná o téma, kterým se zabývá na konci své kariéry poslance, Impulsu totiž řekl, že se příštích parlamentních voleb už nezúčastní a odejde z politiky.
15.11.2016

Martin Janeček: Elektronické evidenci tržeb utečete pouze ve výšce 10 kilometrů nad zemí!

Pouze dny dělí Elektronickou evidenci tržeb od uvedení do provozu. Do této chvíle se do systému zaregistrovala drtivá většina živnostníků a podnikatelů, pro které bude od 1. prosince nový režim povinný. Najdou se ale i ti, kteří se EET nadobro vyhnou. O konkrétních situacích a výjimkách v užívání Elektronické evidence tržeb v Kauze dne Rádia Impuls mluvil generální ředitel Generálního finančního ředitelství Martin Janeček. Podívejte se na video!
14.11.2016

Tomio Okamura: Sobotka by měl skončit sám! Změny ve vládě jsou k smíchu

Hnutí Svoboda a přímá demokracie v krajských volbách obstálo lépe, než předpokládaly předvolební průzkumy a ještě většího úspěchu by se mělo dočkat ve volbách do Poslanecké sněmovny. Předseda Tomio Okamura v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o cílech svého hnutí a reagoval na poslední politické dění. Výměna ministrů pod vedením premiéra Sobotky je podle Okamury k smíchu a Sociální demokracii od odlivu voličů nezachrání. Podívejte se na video.
10.11.2016

Hamáček: Bohuslav Sobotka umí zabrat!

Změna šéfa by ČSSD poškodila ve volbách. V Kauze dne RI to řekl místopředseda sociálních demokratů Jan Hamáček. Podle něj je ale nutné srozumitelněji mluvit k voličům. Hamáčka zpovídá šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.