Martin Janeček: Elektronické evidenci tržeb utečete pouze ve výšce 10 kilometrů nad zemí!

Publikováno: 15.11.2016 18:00
Pouze dny dělí Elektronickou evidenci tržeb od uvedení do provozu. Do této chvíle se do systému zaregistrovala drtivá většina živnostníků a podnikatelů, pro které bude od 1. prosince nový režim povinný. Najdou se ale i ti, kteří se EET nadobro vyhnou. O konkrétních situacích a výjimkách v užívání Elektronické evidence tržeb v Kauze dne Rádia Impuls mluvil generální ředitel Generálního finančního ředitelství Martin Janeček. Podívejte se na video!
16.11.2016

Marta Kubišová: Mám svého prezidentského kandidáta!

Hostem Kauzy dne Rádia impuls byla zpěvačka Marta Kubišová. S reportérem Alanem Hejmou mluvila o prezidentských kandidátech, o hanobení prezidenta, o 17.listopadu i o konci pěvecké kariéry...
14.11.2016

Tomio Okamura: Sobotka by měl skončit sám! Změny ve vládě jsou k smíchu

Hnutí Svoboda a přímá demokracie v krajských volbách obstálo lépe, než předpokládaly předvolební průzkumy a ještě většího úspěchu by se mělo dočkat ve volbách do Poslanecké sněmovny. Předseda Tomio Okamura v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o cílech svého hnutí a reagoval na poslední politické dění. Výměna ministrů pod vedením premiéra Sobotky je podle Okamury k smíchu a Sociální demokracii od odlivu voličů nezachrání. Podívejte se na video.
10.11.2016

Hamáček: Bohuslav Sobotka umí zabrat!

Změna šéfa by ČSSD poškodila ve volbách. V Kauze dne RI to řekl místopředseda sociálních demokratů Jan Hamáček. Podle něj je ale nutné srozumitelněji mluvit k voličům. Hamáčka zpovídá šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl.
09.11.2016

Gabriela Havlůjová: Bojovník za svobodu musí být i transparentní

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls dnes byla bývalá předsedkyně kladenské okresní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu Gabriela Havlůjová. O jeho zrušení před časem rozhodl Ústřední výbor ČSBS v čele s předsedou Jaroslavem Vodičkou. Kvůli nesouhlasu s děním ve svazu následně začali odcházet veteráni a pamětníci, odborníci nebo historici. Dnes Havlůjová zakládá nový spolek, který má být alternativou k organizaci, kterou podle ní ovládli politici a vlivné skupiny.
08.11.2016

Lubomír Chudoba: Novelu zákona uvítají lékárníci i pacienti, konečně vyhrají nad překupníky léků.

Problémům s nedostatkem léků v Česku kvůli jejich vývozu na západ by mohla zabránit novela zákona o léčivech. V závěrečném čtení ji budou ve středu projednávat poslanci. V Kauze dne Rádia Impuls si novelu pochvaloval prezident České lékárnické komory Lubomír Chudoba. I když farmaceutické firmy a distributoři před novým zákonem odstrašují, Chudoba si od něj slibuje, že nedostatku léků zamezí. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.