Gabriela Havlůjová: Bojovník za svobodu musí být i transparentní

Publikováno: 09.11.2016 18:00
Hostem Kauzy dne Rádia Impuls dnes byla bývalá předsedkyně kladenské okresní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu Gabriela Havlůjová. O jeho zrušení před časem rozhodl Ústřední výbor ČSBS v čele s předsedou Jaroslavem Vodičkou. Kvůli nesouhlasu s děním ve svazu následně začali odcházet veteráni a pamětníci, odborníci nebo historici. Dnes Havlůjová zakládá nový spolek, který má být alternativou k organizaci, kterou podle ní ovládli politici a vlivné skupiny.
16.11.2016

Marta Kubišová: Mám svého prezidentského kandidáta!

Hostem Kauzy dne Rádia impuls byla zpěvačka Marta Kubišová. S reportérem Alanem Hejmou mluvila o prezidentských kandidátech, o hanobení prezidenta, o 17.listopadu i o konci pěvecké kariéry...
15.11.2016

Martin Janeček: Elektronické evidenci tržeb utečete pouze ve výšce 10 kilometrů nad zemí!

Pouze dny dělí Elektronickou evidenci tržeb od uvedení do provozu. Do této chvíle se do systému zaregistrovala drtivá většina živnostníků a podnikatelů, pro které bude od 1. prosince nový režim povinný. Najdou se ale i ti, kteří se EET nadobro vyhnou. O konkrétních situacích a výjimkách v užívání Elektronické evidence tržeb v Kauze dne Rádia Impuls mluvil generální ředitel Generálního finančního ředitelství Martin Janeček. Podívejte se na video!
14.11.2016

Tomio Okamura: Sobotka by měl skončit sám! Změny ve vládě jsou k smíchu

Hnutí Svoboda a přímá demokracie v krajských volbách obstálo lépe, než předpokládaly předvolební průzkumy a ještě většího úspěchu by se mělo dočkat ve volbách do Poslanecké sněmovny. Předseda Tomio Okamura v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o cílech svého hnutí a reagoval na poslední politické dění. Výměna ministrů pod vedením premiéra Sobotky je podle Okamury k smíchu a Sociální demokracii od odlivu voličů nezachrání. Podívejte se na video.
10.11.2016

Hamáček: Bohuslav Sobotka umí zabrat!

Změna šéfa by ČSSD poškodila ve volbách. V Kauze dne RI to řekl místopředseda sociálních demokratů Jan Hamáček. Podle něj je ale nutné srozumitelněji mluvit k voličům. Hamáčka zpovídá šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl.
08.11.2016

Lubomír Chudoba: Novelu zákona uvítají lékárníci i pacienti, konečně vyhrají nad překupníky léků.

Problémům s nedostatkem léků v Česku kvůli jejich vývozu na západ by mohla zabránit novela zákona o léčivech. V závěrečném čtení ji budou ve středu projednávat poslanci. V Kauze dne Rádia Impuls si novelu pochvaloval prezident České lékárnické komory Lubomír Chudoba. I když farmaceutické firmy a distributoři před novým zákonem odstrašují, Chudoba si od něj slibuje, že nedostatku léků zamezí. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.