Setkání s dalajlamou a návrat ke ztracenému letadlu....

Publikováno: 19.10.2016 15:55
Tak nám to na síti pěkně jiskří! To by člověk neřekl, jakou vlnu spustí setkání dalajlamy s některými politiky. A když k tomu přičteme neustálé debaty o tom, kdo zdržel prezidentské letadlo během cesty na Slovensko, máme o zprávy postaráno...

Podle diskuzí pod články na idnesu a novinkách by člověk řekl, že vypukla občanská válka. Tady je pár hesel – nehledě na to, z jakého tábora diskutující pocházejí: patolízalství, ústavní ubožáci, vlastizrádci, prostěradlo (tady jako oblečení), komunista soudruh Zaorálek, čínský kolaborant Sobotka a také vzkaz: Hovinky, vy zase lžete! Našel jsem i spekulaci jednoho diskutujícího, jestli náhodou ty vyvěšené tibetské vlajky neušili v Číně? No, a jestli chcete využít nabídku jednoho supermarketu, můžete si koupit dalajlamánek za 2,90...

A slibovali jsme i návrat ke zdržení prezidentského letadla. Na Twitteru koluje černý obrázek s heslem „Řízení letového provozu zvítězí nad lží a nenávistí“. Podepsané Letiště Václava Havla a červené srdíčko...

K tomuto tématu se vrátíme i v dnešní Kauze dne. Hostem bude kancléř Vratislav Mynář a rozhovor začíná v 18 hodin. Pokud jej nestihnete, videozáznam rozhovoru naleznete po 18. hodině ZDE.

 

20.10.2016

Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?
14.10.2016

Falešné profily knížat i exprezidentů

Síť přináší přehršli zajímavých profilů, jmen a přezdívek. Tak už víme i z vlastní zkušenosti, že na Twitteru existuje falešný kníže Schwarzenberg a prezident Zeman, taky Kardinál Vlk nebo exprezident Klaus. Kdo se v tom má vyznat?
13.10.2016

Když dva prezidenti meškají...

Ajajaj, čo sa to porobilo??? Náš prezident Zeman a jeho doprovod Václav Klaus nestihli pohřeb slovenského prezidenta Kováče! Už jsou toho plné zprávy a taky internet!
12.10.2016

U hymny se nežvýká, pane Jarolíme...

K princeznám se nečuchá, to ví každé malé dítě! A u hymny se nežvýká, pane Jarolíme... Nejen o fotbale je dnešní díl pořadu Muž na síti, který připravil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.