Když dva prezidenti meškají...

Publikováno: 13.10.2016 16:56
Ajajaj, čo sa to porobilo??? Náš prezident Zeman a jeho doprovod Václav Klaus nestihli pohřeb slovenského prezidenta Kováče! Už jsou toho plné zprávy a taky internet!

Zpráva o pozdním příchodu našeho prezidenta Zemana a exprezidenta Klause se objevila už kolem poledne na Twitteru jednoho z uživatelů, který sledoval přenos televize TA3. Pak už se tato zpráva začala šířit jako lavina všemi směry. A některé z komentářů stojí opravdu za to!

Reakce z Hradu na sebe nenechala dlouho čekat a i mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček si pro ni vybral Twitter. Tam napsal, že „buranským novinářům je Michal Kováč absolutně ukradený. Celý pohřeb opět zneužívají k antizemanovským útokům. Ostuda.“ A to bychom nebyli na sociální síti, kdyby se i zde nerozjela debata, která stojí za přečtení!

Ale abychom nezůstali pouze u jedné zajímavosti, za zmínění stojí i zpráva, která překvapila celý svět. Nobelovu cenu za literaturu totiž dostal Cimrman! Ne, není to naše slavná postava, jde o Roberta Cimrmana, amerického písničkáře, hudebníka, básníka a spisovatele, kterého budete znát spíš pod uměleckým jménem Bob Dylan. I na jeho Twitterový profil jsme se podívali. Bohužel, nejen, že o Nobelovce zde není ani zmíňka, ale tato stránka má pouze jeden like, takže si říkáme, jestli to celé není podvod...

19.10.2016

Setkání s dalajlamou a návrat ke ztracenému letadlu....

Tak nám to na síti pěkně jiskří! To by člověk neřekl, jakou vlnu spustí setkání dalajlamy s některými politiky. A když k tomu přičteme neustálé debaty o tom, kdo zdržel prezidentské letadlo během cesty na Slovensko, máme o zprávy postaráno...
14.10.2016

Falešné profily knížat i exprezidentů

Síť přináší přehršli zajímavých profilů, jmen a přezdívek. Tak už víme i z vlastní zkušenosti, že na Twitteru existuje falešný kníže Schwarzenberg a prezident Zeman, taky Kardinál Vlk nebo exprezident Klaus. Kdo se v tom má vyznat?
12.10.2016

U hymny se nežvýká, pane Jarolíme...

K princeznám se nečuchá, to ví každé malé dítě! A u hymny se nežvýká, pane Jarolíme... Nejen o fotbale je dnešní díl pořadu Muž na síti, který připravil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.