Když dva prezidenti meškají...

Publikováno: 13.10.2016 16:56
Ajajaj, čo sa to porobilo??? Náš prezident Zeman a jeho doprovod Václav Klaus nestihli pohřeb slovenského prezidenta Kováče! Už jsou toho plné zprávy a taky internet!

Zpráva o pozdním příchodu našeho prezidenta Zemana a exprezidenta Klause se objevila už kolem poledne na Twitteru jednoho z uživatelů, který sledoval přenos televize TA3. Pak už se tato zpráva začala šířit jako lavina všemi směry. A některé z komentářů stojí opravdu za to!

Reakce z Hradu na sebe nenechala dlouho čekat a i mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček si pro ni vybral Twitter. Tam napsal, že „buranským novinářům je Michal Kováč absolutně ukradený. Celý pohřeb opět zneužívají k antizemanovským útokům. Ostuda.“ A to bychom nebyli na sociální síti, kdyby se i zde nerozjela debata, která stojí za přečtení!

Ale abychom nezůstali pouze u jedné zajímavosti, za zmínění stojí i zpráva, která překvapila celý svět. Nobelovu cenu za literaturu totiž dostal Cimrman! Ne, není to naše slavná postava, jde o Roberta Cimrmana, amerického písničkáře, hudebníka, básníka a spisovatele, kterého budete znát spíš pod uměleckým jménem Bob Dylan. I na jeho Twitterový profil jsme se podívali. Bohužel, nejen, že o Nobelovce zde není ani zmíňka, ale tato stránka má pouze jeden like, takže si říkáme, jestli to celé není podvod...

20.10.2016

Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?
19.10.2016

Setkání s dalajlamou a návrat ke ztracenému letadlu....

Tak nám to na síti pěkně jiskří! To by člověk neřekl, jakou vlnu spustí setkání dalajlamy s některými politiky. A když k tomu přičteme neustálé debaty o tom, kdo zdržel prezidentské letadlo během cesty na Slovensko, máme o zprávy postaráno...
14.10.2016

Falešné profily knížat i exprezidentů

Síť přináší přehršli zajímavých profilů, jmen a přezdívek. Tak už víme i z vlastní zkušenosti, že na Twitteru existuje falešný kníže Schwarzenberg a prezident Zeman, taky Kardinál Vlk nebo exprezident Klaus. Kdo se v tom má vyznat?
12.10.2016

U hymny se nežvýká, pane Jarolíme...

K princeznám se nečuchá, to ví každé malé dítě! A u hymny se nežvýká, pane Jarolíme... Nejen o fotbale je dnešní díl pořadu Muž na síti, který připravil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.