Petr Žilka za skupinu Ztohoven: Naším cílem je zrušit post prezidenta!

Publikováno: 26.10.2016 18:00
Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal Petr Žilka, jeden ze členů skupiny Ztohoven proslavené za politicky motivované happeningy často za hranicí zákona. Podle Žilky ukradená prezidentská vlajka, kterou poté se skupinou rozstříhali, vystihuje jejich postoj k celé prezidentské funkci. Nejlepší by bylo ji zrušit, tvrdí. Podívejte se na video!
31.10.2016

Ondřej Kubala: Jiří Ovčáček už je politickým hráčem!

Z vystupování mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka už není úplně jasné, zda tlumočí výhradně názory prezidenta Miloše Zemana anebo jestli propaguje i své vlastní myšlenky. Host Kauzy dne Rádia Impuls Ondřej Kubala, který v roce 2009 obdržel ocenění za nejlepšího tiskového mluvčího, v rozhovoru vysvětlil, že profesionální tiskový mluvčí by se měl právě šíření vlastních názorů vyvarovat. V případě Ovčáčka tak už nemáme co do činění s mluvčím, ale nevoleným úředníkem, který využívá svou pozici k vlastní politické reklamě!
27.10.2016

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý: Ať si každý nakupuje, kdy chce!

V pátek 28. října budou muset vůbec poprvé všechny větší obchody zůstat zavřené. Proti novému zákonu, který zamezuje obchodníkům mít otevřeno o sedmi státních svátcích, podobně jako tomu je v mnoha jiných převážně západoevropských státech, se ale bouří jak obchodníci tak Hospodářská komora České republiky. Její prezident Vladimír Dlouhý se v Kauze dne Rádia Impuls nechal slyšet, že zákon je protiústavní a předzvěstí dalšího omezování práv obchodníků. Podívejte se na video!
25.10.2016

Předseda Asociace pohřebních služeb: Přibližně 15-20% podnikatelů v pohřebnictví je nepoctivých

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl, v reakci na vládou schválenou novelu zákona o pohřebnictví, předseda Asociace pohřebních služeb Jaroslav Mangl. V rozhovoru mluvil o nepoctivých praktikách nebo kontrolách v oboru pohřebnictví.
24.10.2016

Daniel Herman: Nesnažím se pošpinit pana prezidenta, jen mluvím pravdu

Ministr kultury Daniel Herman se v Kauze dne Rádia Impuls nechal slyšet, že o prezidentově vyděračské podmínce pro udělení státního vyznamenání Jiřímu Bradymu předem informoval širší vedení KDU-ČSL. To ho i tak podpořilo k přijetí dalajlámy na Ministerstvu kultury. Že by šlo o vykalkulované pošpiňování prezidenta Zamana ale Herman odmítl. Snaží se jen dokázat pravdu! Podívejte se na video.
20.10.2016

Barbora Hrzánová: Stydím se za chování Hradu a vlády, poprvé od revoluce se společnost bojí říct vlastní názor.

Herečka Bára Hrzánová v Kauze dne Rádia Impuls kritizovala postoje a chování vrchních českých státních představitelů v reakci na návštěvu dalajlámy v Praze. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou se Hrzánová nechala slyšet, že poprvé od sametové revoluce ve společnosti rozpoznává autocenzuru, tedy jev, který byl typický za dob socialistického Československa. Viníkem jsou podle Hrzánové vedoucí politici, kteří pro uhájení svých zájmů zastrašují a potlačují lidi s jiným názorem. Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.