Místopředseda Komise rozhodčích Mlsna: Opilé sudí už na trávníku neuvidíme!

Publikováno: 04.10.2016 18:00
Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl dnes místopředseda Komise rozhodčích FAČR Petr Mlsna. Ve studiu mluvil především o sporných momentech v českém fotbalu, špatně posouzených ofsajdech i kritice rozhodčích. Podle Mlsny může každý chybovat a není možné ho kritizovat podle pohlaví. Narážel tak na výroky dvou letenských hráčů, kteří po utkání Brno-Sparta posílali asistentku sudího Lucii Ratajovou k plotně.
12.10.2016

Jiří Čunek: Být hejtmanem a senátorem zároveň je skvělá kombinace!

Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal senátor a starosta Vsetína Jiří Čunek (KDU-ČSL). V krajských volbách získal nejvíce preferenčních hlasů a s velkou pravděpodobností se stane hejtmanem Zlínského kraje, kde lidovci suverénně volby vyhráli. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou Čunek řekl, že by se mu líbilo současně zastávat funkci senátora a hejtmana. V budoucnu by se nebránil stát se i předsedou strany, premiérem a popřípadě i prezidentem republiky! Podívejte se na video.
11.10.2016

Vojtěch Hromíř: Otevření D8 se asi stihne. Otázka je, jak dlouho vydrží v provozu!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl generální tajemník Sdružení automobilových dopravců ČESMAD Bohemia Vojtěch Hromíř. V rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou Hromíř kritizoval situaci kolem nedostavěné dálnice D8 nebo pokuty pro české řidiče kamionů ve Francii kvůli malé mzdě. Dalším tématem bylo větší využívání železnice k přepravě nákladu. Podle Hromíře je to ale jen těžko realizovatelné.
10.10.2016

Andrej Babiš: Hejtmanů se nevzdáme!

Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou mluvil o výsledku krajských voleb, ve kterých ANO vyhrálo v devíti krajích. Kolik získá hejtmanů je ale stále nejisté. Babiš si i postěžoval, že mu politika ničí jak život, tak podnikání! Podívejte se na video.
06.10.2016

Iva Ritschelová: Volby pro mě znamenají půl roku tvrdé dřiny!

Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijala předsedkyně Českého statistického úřadu (ČSÚ) Iva Ritschelová. V rozhovoru s šéfredaktorem MF Dnes Jaroslavem Pleslem mluvila o nadcházejících volbách. Podle Ritschelové představují volby nejen pro ni ale i pro celý úřad dobu toho největšího pracovního vypětí, na kterou je nutné se připravovat nejméně půl roku dopředu. Někdy odhalí i chyby ve sčítání volebních hlasů! Podívejte se na video.
05.10.2016

Slávek Hrzal: Ať si mě žáci klidně natáčejí!

Rozhovor pro Kauzu dne Rádia Impuls poskytl u příležitosti Dne učitelů nový školský ombudsman a zakladatel ankety Zlatý Amos Slávek Hrzal. S moderátorkou Zuzanou Bubílkovou rozebíral neduhy školství a hlavně své učitelské zkušenosti. Podle Hrzala třída, která nerespektuje vyučujícího, poukazuje na selhání pedagoga! Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.