Jak Hollan pro klíče utíkal...

Publikováno: 24.10.2016 16:36
Tak nám chytili Hollana! Tato drobná zpráva málem zapadla mezi dalajlámou a pražským Hradem. Ale naše síťové schopnosti ji dokázaly zachytit. Tak co se stalo brněnskému náměstkovi pro dopravu? Dozvíte se díky Muži na síti!

Je to nenápadná, ale o to více vtipná záležitost. Brněnský náměstek PRO DOPRAVU Matěj Hollan z hnutí Žít Brno jel načerno autobusem. A jako na potvoru ho chytili revizoři. A tak ho nenapadlo nic lepšího než vzít nohy na ramena, tedy dát se na úprk, jak tvrdí svědek. A co se nestalo. Chytili ho strážníci. Hollan pak vyvěsil na svém facebooku vysvětlení. Že prý načerno nejel, protože má na jízdenky peněz jak slupek. A že se s revizory jen dohadoval a že vlastně z autobusu JENOM spěchal – a to je důležité – pro KLÍČE od domu, které mu kdesi vypadly.

No a reakce pod článkem na idnes.cz na sebe nenechaly dlouho čekat. Tady vybíráme z těch zajímavějších:
"To je panečku náhoda, že náměstek běží pro klíče, zrovna když ho kontrolují revizoři…"
"Ještě větší blbec než jsme doufali…"
"Revizor ho měl pořádně seřezat bičíkem" (Hollana můžete totiž vidět ve videu na webu, jak se nechal sešlehat v sadomaso salonu kdesi na Ukrajině)…

 

01.12.2016

Elektronická evidence tržeb odstartovala!

Elektronická evidence tržeb se rozjela naostro! Takzvaná EET bude mít za sebou první den a my o tom už od rána mluvíme! Jak na to reaguje síť?
31.10.2016

Ztratil se nám Ovčáček?

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček byl v posledních týdnech tak pilný, že by si zasloužil cenu Ferdinanda Peroutky. Na internetu ho bylo plno a my jsme zjišťovali, jestli tato smršť pokračuje...
26.10.2016

Hospodografie českých pivařů

Konečně víme, jak to je! Když jdou chlapi na JEDNO, zpravidla u jednoho nezůstane. Tak kolik jich vypijí? Odpověď přináší Muž na síti!
25.10.2016

Medaile dnes hýbou nejen Českem...

S těmi medailemi se nám pěkně roztrhl pytel! Pany Brady si jich z Česka odveze hned několik a možná se k němu někdo přidá...
20.10.2016

Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.