Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Publikováno: 20.10.2016 15:37
Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?

Jak říká jeden z diskutujících pod článkem na iDnesu, čím víc klesneme, tím výš budeme moci stoupat... Najdou se zde ale i méně optimistické postoje, jako například "Bílek ven!"

Na webových stránkách a na Twitteru fotbalové reprezentace raději zpráva o žebříčku FIFA zatím není. Ale najdeme tam odkaz, že asociace doporučuje české traktory. Na druhou stranu potěší výsledek Česko – Chorvatsko 7:0 v kvalifikaci fotbalového EURA. Jenže šlo o holky do 19 let... Třeba se dočkáme takového výsledku u mužské reprezentace 11. listopadu, kdy hraje světovou kvalifikaci s Norskem...

A co si o tom myslí trenér Jarolím? Podle něj je důležitá jediná věc: "Klíčové je CO??? Začít střílet góly..." Kdo by to u fotbalu řekl, že?

 

24.10.2016

Jak Hollan pro klíče utíkal...

Tak nám chytili Hollana! Tato drobná zpráva málem zapadla mezi dalajlámou a pražským Hradem. Ale naše síťové schopnosti ji dokázaly zachytit. Tak co se stalo brněnskému náměstkovi pro dopravu? Dozvíte se díky Muži na síti!
19.10.2016

Setkání s dalajlamou a návrat ke ztracenému letadlu....

Tak nám to na síti pěkně jiskří! To by člověk neřekl, jakou vlnu spustí setkání dalajlamy s některými politiky. A když k tomu přičteme neustálé debaty o tom, kdo zdržel prezidentské letadlo během cesty na Slovensko, máme o zprávy postaráno...
14.10.2016

Falešné profily knížat i exprezidentů

Síť přináší přehršli zajímavých profilů, jmen a přezdívek. Tak už víme i z vlastní zkušenosti, že na Twitteru existuje falešný kníže Schwarzenberg a prezident Zeman, taky Kardinál Vlk nebo exprezident Klaus. Kdo se v tom má vyznat?
13.10.2016

Když dva prezidenti meškají...

Ajajaj, čo sa to porobilo??? Náš prezident Zeman a jeho doprovod Václav Klaus nestihli pohřeb slovenského prezidenta Kováče! Už jsou toho plné zprávy a taky internet!
12.10.2016

U hymny se nežvýká, pane Jarolíme...

K princeznám se nečuchá, to ví každé malé dítě! A u hymny se nežvýká, pane Jarolíme... Nejen o fotbale je dnešní díl pořadu Muž na síti, který připravil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.