Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Publikováno: 20.10.2016 15:37
Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?

Jak říká jeden z diskutujících pod článkem na iDnesu, čím víc klesneme, tím výš budeme moci stoupat... Najdou se zde ale i méně optimistické postoje, jako například "Bílek ven!"

Na webových stránkách a na Twitteru fotbalové reprezentace raději zpráva o žebříčku FIFA zatím není. Ale najdeme tam odkaz, že asociace doporučuje české traktory. Na druhou stranu potěší výsledek Česko – Chorvatsko 7:0 v kvalifikaci fotbalového EURA. Jenže šlo o holky do 19 let... Třeba se dočkáme takového výsledku u mužské reprezentace 11. listopadu, kdy hraje světovou kvalifikaci s Norskem...

A co si o tom myslí trenér Jarolím? Podle něj je důležitá jediná věc: "Klíčové je CO??? Začít střílet góly..." Kdo by to u fotbalu řekl, že?

 

01.12.2016

Elektronická evidence tržeb odstartovala!

Elektronická evidence tržeb se rozjela naostro! Takzvaná EET bude mít za sebou první den a my o tom už od rána mluvíme! Jak na to reaguje síť?
31.10.2016

Ztratil se nám Ovčáček?

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček byl v posledních týdnech tak pilný, že by si zasloužil cenu Ferdinanda Peroutky. Na internetu ho bylo plno a my jsme zjišťovali, jestli tato smršť pokračuje...
26.10.2016

Hospodografie českých pivařů

Konečně víme, jak to je! Když jdou chlapi na JEDNO, zpravidla u jednoho nezůstane. Tak kolik jich vypijí? Odpověď přináší Muž na síti!
25.10.2016

Medaile dnes hýbou nejen Českem...

S těmi medailemi se nám pěkně roztrhl pytel! Pany Brady si jich z Česka odveze hned několik a možná se k němu někdo přidá...
24.10.2016

Jak Hollan pro klíče utíkal...

Tak nám chytili Hollana! Tato drobná zpráva málem zapadla mezi dalajlámou a pražským Hradem. Ale naše síťové schopnosti ji dokázaly zachytit. Tak co se stalo brněnskému náměstkovi pro dopravu? Dozvíte se díky Muži na síti!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.