Falešné profily knížat i exprezidentů

Publikováno: 14.10.2016 16:44
Síť přináší přehršli zajímavých profilů, jmen a přezdívek. Tak už víme i z vlastní zkušenosti, že na Twitteru existuje falešný kníže Schwarzenberg a prezident Zeman, taky Kardinál Vlk nebo exprezident Klaus. Kdo se v tom má vyznat?

Zajímavých přezdívek a různých přívlastků uživatelů twitteru je nekonečné množství. Tak namátkou „budoucí světový císař – emperor“ anebo další uživatel, který se označuje jako „Oudoorsexuál, povaleč, pivař, vinař, kořalečník, příležitostný cyklista“. To je ale funkcí, panečku! A co třeba „Drzý jazyk – brzy Ruzyň“ – to je taková slovní hříčka. A taky je zajímavé, kolik lidí se označuje za cyniky, alkoholiky a různé antibabiše, antizemanovce, antiklause, filozofy a tak dál...

Najít můžete i profil falešného exprezidenta Klause, který tvrdí, že: "Vždy jsem chtěl být prezident. A tak jsem jím byl. Ale už mě to tu nebaví."


Už dnes proběhne také prvoligové utkání mezi pražskou Bohemkou a Mladou Boleslaví. A právě Klokani vyvěsili zajímavé video na svém webu. Jde o příběh a dobrý skutek zároveň. Za áčko Bohemky totiž nastoupil v ostrém zápase vylosovaný fanoušek Petr, který zvládl odehrát v obraně CELÉ utkání proti Tatranu Míčov. A Vy můžete shlédnout video plné dojmů a radosti zmíněného fanouška. To proto, že utkání skončilo výsledkem 11:2 pro Bohemku.

A o fotbalu bude i naše poslední zpráva. Víkendová utkání totiž proběhnou pod heslem Víkend otců... Existuje k němu i oficiální video, kde profesionální hráči děkují svým tátům za to, jak je vedli a co všechno jim dali.

 

20.10.2016

Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?
19.10.2016

Setkání s dalajlamou a návrat ke ztracenému letadlu....

Tak nám to na síti pěkně jiskří! To by člověk neřekl, jakou vlnu spustí setkání dalajlamy s některými politiky. A když k tomu přičteme neustálé debaty o tom, kdo zdržel prezidentské letadlo během cesty na Slovensko, máme o zprávy postaráno...
13.10.2016

Když dva prezidenti meškají...

Ajajaj, čo sa to porobilo??? Náš prezident Zeman a jeho doprovod Václav Klaus nestihli pohřeb slovenského prezidenta Kováče! Už jsou toho plné zprávy a taky internet!
12.10.2016

U hymny se nežvýká, pane Jarolíme...

K princeznám se nečuchá, to ví každé malé dítě! A u hymny se nežvýká, pane Jarolíme... Nejen o fotbale je dnešní díl pořadu Muž na síti, který připravil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.