Falešné profily knížat i exprezidentů

Publikováno: 14.10.2016 16:44
Síť přináší přehršli zajímavých profilů, jmen a přezdívek. Tak už víme i z vlastní zkušenosti, že na Twitteru existuje falešný kníže Schwarzenberg a prezident Zeman, taky Kardinál Vlk nebo exprezident Klaus. Kdo se v tom má vyznat?

Zajímavých přezdívek a různých přívlastků uživatelů twitteru je nekonečné množství. Tak namátkou „budoucí světový císař – emperor“ anebo další uživatel, který se označuje jako „Oudoorsexuál, povaleč, pivař, vinař, kořalečník, příležitostný cyklista“. To je ale funkcí, panečku! A co třeba „Drzý jazyk – brzy Ruzyň“ – to je taková slovní hříčka. A taky je zajímavé, kolik lidí se označuje za cyniky, alkoholiky a různé antibabiše, antizemanovce, antiklause, filozofy a tak dál...

Najít můžete i profil falešného exprezidenta Klause, který tvrdí, že: "Vždy jsem chtěl být prezident. A tak jsem jím byl. Ale už mě to tu nebaví."


Už dnes proběhne také prvoligové utkání mezi pražskou Bohemkou a Mladou Boleslaví. A právě Klokani vyvěsili zajímavé video na svém webu. Jde o příběh a dobrý skutek zároveň. Za áčko Bohemky totiž nastoupil v ostrém zápase vylosovaný fanoušek Petr, který zvládl odehrát v obraně CELÉ utkání proti Tatranu Míčov. A Vy můžete shlédnout video plné dojmů a radosti zmíněného fanouška. To proto, že utkání skončilo výsledkem 11:2 pro Bohemku.

A o fotbalu bude i naše poslední zpráva. Víkendová utkání totiž proběhnou pod heslem Víkend otců... Existuje k němu i oficiální video, kde profesionální hráči děkují svým tátům za to, jak je vedli a co všechno jim dali.

 

24.10.2016

Jak Hollan pro klíče utíkal...

Tak nám chytili Hollana! Tato drobná zpráva málem zapadla mezi dalajlámou a pražským Hradem. Ale naše síťové schopnosti ji dokázaly zachytit. Tak co se stalo brněnskému náměstkovi pro dopravu? Dozvíte se díky Muži na síti!
20.10.2016

Fotbalová reprezentace se posunula... spadla na 40. příčku

Ach, ty žebříčky! Statistika znovu posunula naši fotbalovou reprezentaci o několik příček níž na 40. místo. Řeč je o světovém žebříčku a ten pohled není zrovna nejhezčí. A jaké reakce našel na síti Láďa Vonz?
19.10.2016

Setkání s dalajlamou a návrat ke ztracenému letadlu....

Tak nám to na síti pěkně jiskří! To by člověk neřekl, jakou vlnu spustí setkání dalajlamy s některými politiky. A když k tomu přičteme neustálé debaty o tom, kdo zdržel prezidentské letadlo během cesty na Slovensko, máme o zprávy postaráno...
13.10.2016

Když dva prezidenti meškají...

Ajajaj, čo sa to porobilo??? Náš prezident Zeman a jeho doprovod Václav Klaus nestihli pohřeb slovenského prezidenta Kováče! Už jsou toho plné zprávy a taky internet!
12.10.2016

U hymny se nežvýká, pane Jarolíme...

K princeznám se nečuchá, to ví každé malé dítě! A u hymny se nežvýká, pane Jarolíme... Nejen o fotbale je dnešní díl pořadu Muž na síti, který připravil Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.