Lukáš Houdek z HateFree Culture: Komentáře vyzývající k násilí na sociální sítě nepatří!

Publikováno: 07.09.2016 18:08
Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl koordinátor HateFree Culture Lukáš Houdek. Jeho tým se na Úřadu vlády zaměřuje na odstranění násilí a nenávisti ve společnosti. Aktivní chce být na sociálních sítích a předcházet tak agresivním komentářům. Daří se to? Podávejte se na video.
14.09.2016

Milan Štěch: Názorově se s prezidentem vzdalujeme, lex Babiš podpořím!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl předseda Senátu Milan Štěch. V podvečerním pořadu odpovídal na změnu zákona o střetu zájmů, kterou dnes podpořili poslanci. Šéf horní parlamentní komory mluvil také o svém vztahu s Milošem Zemanem nebo možnosti vlastní kandidatury do prezidentského úřadu. Podívejte se na video.
13.09.2016

Bohuslav Svoboda: Rozzlobení praktičtí lékaři mají mou podporu!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl exprimátor Prahy Bohuslav Svoboda, nedávno nepravomocně odsouzený v kauze Opencard. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou komentoval jak výsledek soudního procesu, od kterého odešel s podmínkou na dva a půl roku, tak plánovanou stávku praktických lékařů. Kritizoval také mnohá rozhodnutí současného pražského vedení. Podívejte se na video.
12.09.2016

Oldřich Bureš: Dlouhodobé nasazení vojáků v pražských ulicích je nesmysl!

Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal expert na terorismus Oldřich Bureš. V rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou vysvětloval, proč jsou teroristé často o několik kroků dál před tajnými službami. Komentoval také přítomnost vojáků v ulicích Prahy po útocích v Bruselu. Podívejte se na video.
08.09.2016

Aleš Hušák: Cestu do Senátu mi zajistí pikantní historky ze stavby Sazka Areny!

Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal bývalý ředitel Sazky a nynější kandidát do Senátu v Praze 6 Aleš Hušák. V rozhovoru s šéfredaktorem MF Dnes Jaroslavem Pleslem slíbil, že pokud se do Senátu dostane, prozradí ty nejpikantnější informace ze sporné stavby Sazka Areny. Dalším z Hušákových plánů je také pořídit kulomet do každé rodiny! Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.