Martin Konvička: Vězení se nebojím!

Publikováno: 15.09.2016 18:00
Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal protiislámský politický aktivista a vysokoškolský pedagog Martin Konvička. V rozhovoru s šéfredaktorem MF Dnes Jaroslavem Pleslem vysvětloval, jak se to má s jeho soudem za nenávistné výroky na účet Islámu a jeho strachu z vězení. Rozebíral také svou novou strategii proti islámské ideologii. Podívejte se na video!
22.09.2016

Alena Vitásková: Soud zmanipulovala energetická mafie!

Pozvání do Kauzy dne přijala předsedkyně Energetického regulačního úřadu a kandidátka do Senátu za Úsvit Alena Vitásková. V rozhovoru s šéfredaktorem MF Dnes Jaroslavem Pleslem si stěžovala na průběh a výsledek soudního procesu, ze kterého si odnesla zatím nepravomocných osm a půl roku vězení, údajně za podvody v solární energetice. Podle Vitáskové tento stát řídí mafie! Podívejte se na video.
21.09.2016

Václav Šmatlák: Ministr zdravotnictví se pokusil dehonestovat praktické lékaře!

Hostem Zuzany Bubílkové v Kauze dne byl předseda Svazu praktických lékařů ČR Václav Šmatlák. Společně mluvili o zrušené stávce, nedostatku peněz od pojišťoven nebo výroku ministra zdravotnictví, že praktici jsou milionáři. Podívejte se na video.
20.09.2016

Milan Taraba: Z navyšování důchodů se stává předvolební kampaň!

V Kauze dne Rádia Impuls se promluvil místopředseda Rady seniorů České republiky pro bytové a sociální záležitosti Milan Taraba. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou reagoval na nedávno předložený požadavek ministra financí Andreje Babiše o navýšení měsíčního důchodu o 300 korun. Kritizoval také jednotný věkový strop pro odchod do penze. Podívejte se na video.
19.09.2016

Jiří Šlégr: Pokud mě osloví, budu trénovat reprezentaci!

Pozvání do Kauzy dne Rádia Impuls přijal bývalý hokejista a vítěz olympiády v Naganu Jiří Šlégr. Po několika letech se znovu politicky angažuje a kandiduje do Senátu za ČSSD. V rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou rozebíral příčiny zhoršujícího se stavu českého národního hokejového týmu a proč se chce po letech znovu vrátit do vysoké politiky, ze které v minulosti znechucený odešel. Na Impulsu řekl, že by přijal nabídku na koučování národního týmu. Podívejte se na video.
14.09.2016

Milan Štěch: Názorově se s prezidentem vzdalujeme, lex Babiš podpořím!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl předseda Senátu Milan Štěch. V podvečerním pořadu odpovídal na změnu zákona o střetu zájmů, kterou dnes podpořili poslanci. Šéf horní parlamentní komory mluvil také o svém vztahu s Milošem Zemanem nebo možnosti vlastní kandidatury do prezidentského úřadu. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.