Zuřivý reportér peče valašský frgál

Publikováno: 04.07.2016 08:50
Zuřivý reportér se vydal do Velkých Karlovic, kde se nejen kochal okolím, ale také přidal ruku k dílu a vyzkoušel si upéct pravý valašský frgál. Jak se mu podařil? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
12.07.2016

Zuřivý reportér pořádá ranní český mejdan!

Zuřivý reportér se vydal s Mirkem 007 do vesničky Úholičky ve Středočeském kraji, kde pořádají ranní český mejdan. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jak se jim párty povedla.
11.07.2016

Zuřivý reportér chce do Ria!

Zuřivý reportér se vydal na pražské letiště, kde náhodou narazil na slečnu, která letí do Ria. Chtěli byste se na toto místo také podívat? Přihlaste se do hry Haló, tady Impulsovi!
08.07.2016

Zuřivý reportér hledá novodobého baviče!

Zuřivý reportér se dnes pokusil najít nového Felixe Holzmanna, Vladimíra Menšíka nebo jiného baviče, který by se těm starým přiblížil. Podařilo se mu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
07.07.2016

Zuřivý reportér zakládá nuda pláž

Je tady léto, prázdniny, a tak se i Zuřivý reportér vydal na koupaliště. Ale nebyl by to Aleš Růžička, aby nevymyslel něco speciálního - založil totiž vlastní nuda pláž. Má úspěch? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
01.07.2016

Zuřivý reportér fotí na Vysočině

Zuřivý reportér spojil FotoImpulsy a Kauzu dne, ve které dnes odvysíláme rozhovor s prezidentem Zemanem, a to tak, že se vydal fotit Zemanovu oblíbenou Vysočinu. Poslechněte si zvukový záznam.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.