Pavel Bělobrádek: Obsah rozhovoru s Robertem Šlachtou si nechám pro sebe

Publikováno: 23.06.2016 18:00
Místopředseda vlády a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v Kauze dne Rádia Impuls v rozhovoru s šéfredaktorem MF DNES Jaroslavem Pleslem mluvil o vztazích koaličních stran kvůli reorganizaci policejních útvarů a jak se bude vyvíjet situace kolem odcházejícího šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty. S tím se dokonce minulý týden osobně setkal. Co se od něj dozvěděl ale nechtěl prozradit. Podívejte se na video.
30.06.2016

Tomáš Lerch: Jezděte v létě s chladnou hlavou!

Hostem čtvrteční Kauzy dne Rádia Impuls byl ředitel dopravní policie Tomáš Lerch. S reportérem Alanem Hejmou mluvili o rizicích letního cestování i o 10.narozeninách českého bodového systému.
29.06.2016

Andrej Babiš: Start EET se posune nebo budou kontroloři vstřícnější!

Ministr financí Andrej Babiš v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o pravděpodobném odkladu zavedení elektronické evidence tržeb až na začátek roku 2017. Babiš se také pozastavoval nad odchodem Velké Británie z Evropské unie nebo na jménu kandidáta na pozici šéfa Útvaru boje proti organizovanému zločinu. Podívejte se na video.
28.06.2016

Vítězslav Jandák: Brexit může mít pro Evropu velmi pozitivní dopad!

Host Kauzy dne Rádia Impuls, poslanec a sociální demokrat Vítězslav Jandák odpovídal na dotazy šéfredaktora MF DNES Jaroslava Plesla v Poslanecké sněmovně ČR. Řeč přišla na odchod Velké Británie z Evropské unie, jeho příčiny a hlavně důsledky na politické klima. Jandák také naznačil, jak se pravděpodobně budou vyvíjet vtahy ve vládní koalici. Podívejte se na video.
27.06.2016

Josef Skála: Bez komunistů by dnes bydlely děvečky v maštali!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda KSČM Josef Skála. Reportér Alan Hejma s ním v Den památky obětí komunistického režimu mluvil o zločinech komunismu, o studené válce i o oprýskaných fasádách domů...
22.06.2016

Petr Fiala: Jméno Roberta Šlachty nemáme vůbec znát!!!

Předseda ODS Petr Fiala byl hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls. S reportérem Alanem Hejmou mluvil o policejní krizi, o fotbalu, o brexitu i o dovolené.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.