Vladimír Vůjtek: Naše hokejisty potáhne hlavně Tomáš Plekanec!

Publikováno: 05.05.2016 18:05
Je o tom přesvědčený reprezentační trenér Vladimír Vůjtek. Ten byl den před začátkem mistrovství světa v Rusku exkluzivním hostem šéfredaktora MfD Jaroslava Plesla v našem pořadu Kauza dne.
11.05.2016

Urbanista Ivan Kaplan: Systém parkovacích zón v Praze je správný!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl urbanista a architekt Ivan Kaplan. S uznávaným odborníkem hovořil reportér Alan Hejma výhradně o parkování ve městech. A především v Praze...
10.05.2016

Lenka Bradáčová: Kauzy Nagyová a Rath jsou nezpochybnitelné

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová.
09.05.2016

Ruský novinář Kuranov: Vede se proti mě propagandistická válka

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl ruský novinář pobývající téměř 30 let v ČR Alexandr Kuranov, který se brání proti nařčením ze špionáže.
04.05.2016

Irena Piteráková: Falešné poplachy hasiči umějí odhalit předem!

4.květen je Dnem hasičstva. Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls proto byla operační důstojnice olomouckých krajských hasičů Irena Piteráková. Hasička roku 2015.
04.05.2016

Hurvínek: Nekouřím, našli by mi to v míze

Hurvínek slaví své 90. narozeniny, a tak jsme se dnes vydali se Zuzanou Bubílkovou vyzpovídat uměleckého šéfa souboru Hurvínka a Spjebla, Martina Kláska. Kouří pan Spejbl Marihuanu, jak jdou Hurvínkovi psát SMSky. Podívejte se na video Kauzy dne.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.