Martin Horálek: Opilí myslivci jsou minulostí!

Publikováno: 30.05.2016 18:00
Myslivecký hospodář Martin Horálek v rozhovoru s naší moderátorkou Zuzanou Bubílkovou vyvracel mýty o lovcích, kteří kolem sebe pálí pod vlivem alkoholu. Vysvětloval také, proč je v našich lesích málo některých zvířat. Podívejte se na záznam z dnešní Kauzy dne.​
07.06.2016

Klára Samková: Moje výroky o islámu jsou mírné!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byla advokátka Klára Samková. V rozhovoru vysvětlovala své postoje a obhajovala přirovnání islámu k totalitním režimům . Samková se ohradila i vůči České advokátní komoře, která se jejími názory zabývá. Podívejte se na video.
06.06.2016

Hana Višňová: Je načase povolit umělé početí single ženám!

Vedoucí lékařka centra asistované reprodukce IVF Cube v Kauze dne Rádia Impuls mluvila o posledních trendech v oblasti umělého oplodňování žen. V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou vysvětlovala, proč stále více žen trápí problémy s otěhotněním a jak by se měla změnit legislativa, aby nebyly ženy bez partnerů nuceny hledat spermie v zahraničí nebo na internetu. Podívejte se na video.
02.06.2016

Radovan Novák: Formule 1 přichází o fanoušky kvůli vládě Mercedesu!

Jediný český komisař Formule 1 Radovan Novák v Kauze dne s moderátorem Jaroslavem Pleslem prohlásil, že za úbytek diváků na tribunách závodů F1 můžou úspěchy stáje Mercedes. Novák také vysvětloval, proč se Velká cena Evropy uskuteční v Asii. Podívejte se na video.
01.06.2016

Marek Benda: Udělal jsem to pro nás, pro kuřáky! A udělám to znovu!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl poslanec - rekordman. Marek Benda z ODS. S reportérem Alanem Hejmou mluvili o jeho 24 let dlouhém mandátu, ale hlavně o jeho válce s protikuřáckým zákonem...
31.05.2016

Martin Klanica: Stále v Česku dojídáme zbytky po Evropě.

Ústřední ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce v Kauze dne vysvětloval, jak se to má s Českem jako popelnicí Evropy a na které potraviny si musí spotřebitelé dávat pozor. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.