Magická Filipojakubská noc

Publikováno: 30.04.2016 10:50
Právě dnes je magická Filipojakubská noc, a tak jsme se s Miroslavem Tausigem podívali na pověsti, které se k ní vztahují. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
28.05.2016

Procházka po kostelech i v podzemí na Kolínsku

Dnes jsme se v pořadu Máme Česko ráááádi podívali na Kolínsko. Miroslav Tausig nás zavedl například na místo, kde proběhla Bitva u Lipan, do města kostelů Plaňan nebo do podzemí Českého Brodu. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
21.05.2016

Zajímavosti v okolí trasy pochodu Praha - Prčice

Právě dnes se koná již 51. pochod Praha - Prčice, a tak jsme se na něj vydali i my s naším turistou z povolání. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jaké zajímavosti můžete na tomto pochodu vidět.
14.05.2016

Kam v Praze vyrazit nejen za kulturou

Dnes jsme s Miroslavem Tausigem zůstali v Praze, kde jsme se podívali nejen na korunovační klenoty, ale také do méně známých muzeí nebo do přírody. Poslechněte si zvukový záznam a typy, kam vyrazit v hlavním městě.
07.05.2016

Lázně a další zajímavosti karlovarského kraje

Ani dnes nechyběl v našem vysílání Miroslav Tausig, s kterým jsme se tentokrát vydali do karlovarského kraje. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více nejen o Karlových Varech, ale třeba také o Mariánských Lázních nebo obci Drmoul.
23.04.2016

Vyrážíme na Kroměřížsko!

Dnes jsme se společně s Miroslavem Tausigem vypravili na Kroměřížsko. Náš turista z povolání nám blíže představil samotnou Kroměříž, hrad Buchlov nebo barokní hřbitov ve Střílkách. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.