Ondřej Filip: Když cenzura internetu, tak ať je od nezávislého soudu!

Publikováno: 24.05.2016 18:00
Úterní host pořadu Kauza dne Rádia Impuls Ondřej Filip, zástupce poskytovatelů internetových domén a iniciativy Přichází cenzor, v rozhovoru se Zuzanou Bubílkovou vysvětloval, v čem s novelou zákona o omezování internetového hazardu nesouhlasí. Podle Filipa hrozí internetu cenzura od několika obyčejných úředníků ministerstva financí. Podívejte se na video.
30.05.2016

Martin Horálek: Opilí myslivci jsou minulostí!

Myslivecký hospodář Martin Horálek v rozhovoru s naší moderátorkou Zuzanou Bubílkovou vyvracel mýty o lovcích, kteří kolem sebe pálí pod vlivem alkoholu. Vysvětloval také, proč je v našich lesích málo některých zvířat. Podívejte se na záznam z dnešní Kauzy dne.​
26.05.2016

Václav Stárek: Problém protikuřáckého zákona nebylo kouření!

Prezident Asociace hotelů a restaurací v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvil o pohledu podnikatelů v pohostinství na zamítnutí protikuřáckého zákona. Podle něj šlo o pochybný materiál s více než dvoustovkou pozměňovacích návrhů. Stárek také připomněl, že zákon měl výrazně omezit prodej alkoholu u stánků nebo na obecních akcích. To prý vadilo restauratérům mnohem více. Podívejte se na video.
25.05.2016

Roman Sklenák: Hnutí ANO ohrožuje budoucnost vládní koalice!

Hosty středeční Kauzy dne Rádia Impuls byli dva poslanci - Roman Sklenák z ČSSD a Rostislav Vyzula z hnutí ANO. Oba pánové debatovali s reportérem Alanem Hejmou o vládním návrhu protikuřáckého zákona, který neprošel kvůli hnutí ANO.
23.05.2016

Radim Jančura: Ministr dopravy Dan Ťok staví dálnice špatně

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl majitel společnosti Student Agency Radim Jančura. V rozhovoru mluvil o opravách silnic, nových úsecích i kritice ministra dopravy Dana Ťoka. Vysvětlil také důvod svého odklonu od Andreje Babiše nebo pohled na příští prezidentskou volbu. Podívejte se na video.
19.05.2016

Daniel Herman: Každý imigrant musí respektovat evropská pravidla a zvyky!

V Kauze dne to v souvislosti s příchodem uprchlíků do zemí osmadvacítky zdůraznil ministr Daniel Herman. Šéf resortu kultury vzkázal všem, kteří budou pobízet k násilí, že v České republice nemají co dělat. V rozhovoru s Jaroslavem Pleslem se Herman vrátil také ke svému projevu v Norimberku, kde jako první člen české vlády vystoupil o víkendu na sudetoněmeckém sjezdu. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.