Skupina Slza natočila videoklip k singlu Fáze pád

Publikováno: 08.04.2016 11:34
Duo Slza pobláznilo v uplynulých měsících celou naši zemi. Jejich debutové album "Katarze" je multiplatinové. Všechny singly dosáhly k těm nejvyšším příčkám hitparád a na YouTube se mohou pochlubit milióny zhlédnutí. Stejně skvělé ohlasy prožívají Petr Lexa a Lukáš Bundil i na jarním turné, které je na všech svých zastávkách prakticky vyprodané.

Kluci si své fandy hýčkají, proto každá zastávka neobsahuje pouze klasický koncert, ale i setkání s fanoušky a nekonečně dlouhou autogramiádu. S tímto vstřícným přístupem ke své fanouškovské základně je tak vcelku jedno, s jakým dalším kouskem z desky "Katarze" dvojice vyjede. Volba padla na song "Fáze pád". K singlu bylo natočené  vcelku vtipné video, které si kluci zajeli natočit na Jižní Moravu.

Hlavní roli si v novém videoklipu zahrál Petr Lexa, který se ujal role nového zaměstnance v partě řezníků. Ti Petra šikanují, protože se jim snaží pobláznit jejich krásnou spolupracovnici. Tu si v klipu zahrála Kateřina Krobová, finalistka loňské České Miss. "Po dvou dnech strávených mezi horami masa jsem přemýšlel, že se dám na vegetariánství. Největší výzva ale byla, když jsem se s pomocí folklórního poradce musel za pár hodin naučit alespoň částečně cifrovat," dodává na adresu klipu zpěvák Petr Lexa.

Článek je převzat z Musicserver.cz

11.04.2016

Dagmar Patrasová vydává kompilaci svých písní!

V těchto dnech vychází výběr nejúspěšnějších skladeb zpěvačky písniček pro děti. Trojalbum Best of Dáda se v obchodech objevuje v rámci letošního kulatého životního jubilea. To oslaví Dagmar Patrasová na konci dubna.
10.04.2016

Letošním Andělům kraloval David Koller!

Na 25. ročníku Cen Akademie populární hudby uspěl hudebník hned třikrát. Sošku s andělskými křídly získal jako zpěvák roku a za album roku, kterým se stala jeho deska ČeskosLOVEnsko. Navíc si odnesl ocenění skupina 25letí jako člen kapely Lucie.
01.04.2016

Po padesáti letech vyjde první album Hany Hegerové!

Hana Hegerová vydala své debutové album až v pětatřiceti letech. V té době už měla za sebou mnohá úspěšná pěvecká i herecká vystoupení. Po padesáti letech vychází nahrávka v reedici s replikou historicky prvního obalu.
31.03.2016

Jiří Vondráček - Aprílové počasí

Zítra je apríl, a proto si dnes připomeneme píseň, která má tento den přímo v názvu. Jde o píseň známého skladatele Jiřího Vondráčka, který letos oslavil 65 let.
29.03.2016

Kryštof, Chinaski a Xindl X kralují českému éteru!

Do rádiového éteru zavál s příchodem jara svěží vítr, který promíchal songy v první desítce. V Top 10 nejhranějších písni v českém éteru se umístily tři česky zpívané skladby, které dokonce od minulého týdne zaznamenaly postup. Nejhranější českou skladbou je pro tuto chvíli singl "Ty a já" od kapely Kryštof.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.