Zvířecí omáčka Petra Vondráčka!

Publikováno: 03.03.2016 15:50
Hledáte psa, kočku nebo koně? Dejte nám o tom vědět a my vám ho pomůžeme najít. Pokud nic nehledáte, tak si alespoň vychutnejte zvířecí hudební omáčky Petra Vondráčka.
11.03.2016

Bez námi hledaného místa se řidič neobejde!

Petr Vondráček dnes spolu s Fandou bandou hledají místo, které denně využije šofér několikrát. Podívejte se na hudební omáčku a hned vám bude jasno.
09.03.2016

Prezidentské Impulsy a hledání hradní stavby!

Na Impulsu dnes mluvíme o prezidentech ze všech úhlů pohledu. Jedním z nich je i sídlo hlavy státu. Petr Vondráček vás pomocí hudební omáčky ke jménu hledané stavby dovede. Podívejte se na video.
08.03.2016

Hrajeme všem ženám!

Fanda jeho česká banda, to je Petr Vondráček, Fanda Matějíček a Eva Hronková. Evu si dnes kluci musí předcházet, protože jako žena slaví svátek. Petr Vondráček ale hraje všem Janka Ledeckého. Podívejte se na video.
07.03.2016

Hledáme legendární soutěž!

Pamatujete si ještě na legendární televizní soutěž pro manželské páry? Právě tu dnes hledá Fanda a jeho česká banda! Podívejte se na nápovědu Petra Vondráčka a hádejte s námi!
04.03.2016

Československý den u Fandy bandy!

Fanda se i se svojí bandou připojil k dnešnímu československému dni, a to tématem slovenské písničky jinak. Podívejte se na jednu v podání Petra Vondráčka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.