Zuřivý reportér odpočívá u bazénu

Publikováno: 14.03.2016 08:50
Zuřivý reportér se dnes přihlásil z Kladna, a to z bazénu svého kamaráda. Jak se mu líbí užívat si takové pondělní ráno? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
18.03.2016

Zuřivý reportér zul boty

Včera jsme v Kauze dne řešili případ nevidomé Jarmily Čihulové, kterou strážníci policie kontrolovali kvůli tomu, že je bosá. A tak se náš Zuřivý reportér vydal do Bosonoh, kde se proběhl bos. Přišli strážníci i na něj? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.03.2016

Zuřivý reportér zachraňuje stadion v Drnovicích

Právě dnes jde do dražby fotbalový stadion v Drnovicích, a tak se sem vydal náš Zuřivý reportér, aby zjistil, v jakém je stavu a pokusil se ho zachránit. Jak to dopadlo? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
16.03.2016

Zuřivý reportér počítá auta bez řidičů

Zuřivý reportér se připojil k tématu dne a počítal auta bez řidičů. K jakému číslu došel? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
15.03.2016

Jaké je být otcem na mateřské?

Zuřivý reportér dnes podpořil všechny, kteří čekají potomka, a to návštěvou tatínka, který je na mateřské dovolené. Jaké to je být otcem na mateřské? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
11.03.2016

Zuřivý reportér parkuje v Praze!

Zuřivý reportér dnes hledá to nejhorší místo za zaparkování. Zajímá Vás, jestli jej našel? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.