Zuřivý reportér hledá vodu

Publikováno: 22.03.2016 08:50
Dnes je Mezinárodní den vody, a tak se k tomuto tématu přidal i Zuřivý reportér, který se pokusil najít vodu pomocí proutku. Povedlo se mu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
23.03.2016

Zuřivý reportér a bezpečnostní opatření na letišti

Zuřivý reportér se vydal na Letiště Václava Havla Praha a zjišťoval, jak se projevují bezpečnostní opatření po včerejším neštěstí v Bruselu. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
21.03.2016

Zuřivý reportér ve frontě na lístky na Český mejdan s Impulsem

Zuřivý reportér se dnes zaměřil na Český mejdan s Impulsem, který chystáme na léto, a zkusil si koupit vstupenku. Jak dlouho strávil ve frontě? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
18.03.2016

Zuřivý reportér zul boty

Včera jsme v Kauze dne řešili případ nevidomé Jarmily Čihulové, kterou strážníci policie kontrolovali kvůli tomu, že je bosá. A tak se náš Zuřivý reportér vydal do Bosonoh, kde se proběhl bos. Přišli strážníci i na něj? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
17.03.2016

Zuřivý reportér zachraňuje stadion v Drnovicích

Právě dnes jde do dražby fotbalový stadion v Drnovicích, a tak se sem vydal náš Zuřivý reportér, aby zjistil, v jakém je stavu a pokusil se ho zachránit. Jak to dopadlo? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
16.03.2016

Zuřivý reportér počítá auta bez řidičů

Zuřivý reportér se připojil k tématu dne a počítal auta bez řidičů. K jakému číslu došel? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.