Zdeněk Škromach: Prezidentskou kandidaturu si ještě rozmyslím!

Publikováno: 14.03.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda Senátu Zdeněk Škromach. Ten hovořil o aktuálním kauze Čapího hnízda, o obhajobě senátorského mandátu, o kandidatuře na prezidenta i o Hovorech od bazénku. Se Zdeňkem Škromachem mluvil Alan Hejma.
22.03.2016

Věra Jourová: Dalo se to čekat!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla Věra Jourová. Reportér Alan Hejma s eurokomisařkou mluvil vzápětí po teroristických útocích v Bruselu.
21.03.2016

Vladimír Dlouhý: Stát nemá občany vychovávat! Ani o svátcích!

Už brzy bude sněmovna schvalovat omezení prodejní doby v obchodech o svátcích. Ostře s tím nesouhlasí prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. A Vladimír Dlouhý byl pondělním hostem Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alan Hejmy.
17.03.2016

Jarmila Čihulová: Policie by měla přizpůsobit své odznaky nevidomým!

Žena s postižením zraku se koncem února dostala do nepříjemné situace na pražských Vinohradech. Kvůli lepší orientaci v terénu chodí naboso, což bylo podle jejích slov důvodem policejní kontroly. Jarmila Čihulová tvrdí, že ji uchopili dva policisté, každý z jedné strany, a chtěli po ní doklady. Ty jim ale Čihulová ukázat nechtěla v obavě, že nemusí jít o skutečné policisty. Podívejte se na videozáznam rozhovoru a dozvíte se, jak celá situace dopadla.
16.03.2016

Zdeněk Hanzálek: Auta bez řidiče tu budou do deseti let!

Ve středu se v Kauze dne Rádia Impuls mluvilo o budoucnosti motorismu. Hostem byl Zdeněk Hanzálek z Fakulty elektrotechnické ČVUT, odborník na autonomní systémy řízení vozidel. S Alanem Hejmou hovořili o tom, proč se na tom bádá a kdy se dočkáme...
16.03.2016

Sabina Slonková: Babiš komplikuje Sobotkovi koaliční život!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla novinářka Sabina Slonková. S reportérem Alanem Hejmou hovořila výhradně o tzv.případu Čapí hnízdo. Neohrožuje farma důvěryhodnost vlády?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.