Zdeněk Škromach: Prezidentskou kandidaturu si ještě rozmyslím!

Publikováno: 14.03.2016 18:05
Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda Senátu Zdeněk Škromach. Ten hovořil o aktuálním kauze Čapího hnízda, o obhajobě senátorského mandátu, o kandidatuře na prezidenta i o Hovorech od bazénku. Se Zdeňkem Škromachem mluvil Alan Hejma.
17.03.2016

Jarmila Čihulová: Policie by měla přizpůsobit své odznaky nevidomým!

Žena s postižením zraku se koncem února dostala do nepříjemné situace na pražských Vinohradech. Kvůli lepší orientaci v terénu chodí naboso, což bylo podle jejích slov důvodem policejní kontroly. Jarmila Čihulová tvrdí, že ji uchopili dva policisté, každý z jedné strany, a chtěli po ní doklady. Ty jim ale Čihulová ukázat nechtěla v obavě, že nemusí jít o skutečné policisty. Podívejte se na videozáznam rozhovoru a dozvíte se, jak celá situace dopadla.
16.03.2016

Zdeněk Hanzálek: Auta bez řidiče tu budou do deseti let!

Ve středu se v Kauze dne Rádia Impuls mluvilo o budoucnosti motorismu. Hostem byl Zdeněk Hanzálek z Fakulty elektrotechnické ČVUT, odborník na autonomní systémy řízení vozidel. S Alanem Hejmou hovořili o tom, proč se na tom bádá a kdy se dočkáme...
16.03.2016

Sabina Slonková: Babiš komplikuje Sobotkovi koaliční život!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla novinářka Sabina Slonková. S reportérem Alanem Hejmou hovořila výhradně o tzv.případu Čapí hnízdo. Neohrožuje farma důvěryhodnost vlády?
10.03.2016

Eva Králíková: Poslancům chybí informace nebo jsou ovlivněni tabákovou lobby!

Předsedkyně Společnosti pro léčbu závislosti na tabáku a šéfka Centra pro závislé na tabáku III. interní kliniky 1. LF UK a VFN v Praze v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o navrhovaném zákazu kouření v restauracích, barech a dalších podobných zařízeních. Doc. MUDr. Eva Králíková, CSc. upozorňuje především na to, že chystaná novela pomůže ve všech směrech. Menší procento lidí přestane kouřit, jiní omezí spotřebu a méně mladých začne kouřit. Za klíčový pak Králíková považuje hlavně zákaz kouření ve vnitřních prostorách.
09.03.2016

Jan Veleba: Miloš Zeman příliš si slovní provokace užívá!

Tři roky a jeden den je ve funkci prezident Miloš Zeman. Odpůrců má naše hlava státu dost, příznivců ale zřejmě ještě více. Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alana Hejmy byl zřejmě nejhlasitější Zemanův podporovatel, senátor Jan Veleba.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.