Zdeněk Škromach si zahraje v naší hře Haló, tady Impulsovi!

Publikováno: 14.03.2016 13:33
Místopředseda Senátu za ČSSD je milovníkem koupání v zahradním bazénku - od toho svého v jihomoravském Rohatci vysílá své proslavené Hovory od bazénku.

Zdeněk Škromach se během rozhovoru pro Kauzu dne dozvěděl, že Rádio Impuls jako jednu z výher nabízí prázdninový bazének a zajásal: „No, to by se hodilo, to je perfektní! Musím se podívat na podmínky a přihlásit se… Ovšem, abych pak zase neupadl do nějakého podezření, že jsem měl nějakou protekci v Rádiu Impuls…“ směje se Škromach.

Zdeněk Škromach - stejně jako ostatní posluchači - najde pravidla hry Haló, tady Impulsovi na našich webových stránkách.

Kauzu dne s místopředsedou Senátu vysíláme dnes v 18 hodin, videozáznam naleznete po 18. hodině ZDE.

 

 

15.04.2016

Michal Malátný dnes posnídal u Impulsových

U Impulsových dnes snídal frontman kapely Chinaski, Michal Malátný, který se v rádiu ukázal omylem již minulý týden! Proč se tak stalo, chystá kapela nové CD a jaké písně zazní 15.října na Českém mejdanu s Impulsem? Podívejte se na naše video.
08.04.2016

Pavel Kříž snídal u Impulsových

Legendární Štěpánek z Básníků přišel k Impulsovým propagovat další díl Básníků, Jak básníci čekají na zázrak, který jde do kin už 14.4.2016. Preferuje Pavel divadlo nebo film, jak se mu hrála role Hitlera? Podívejte se na rozhovor s hercem Pavlem Křížem.
01.04.2016

Aneta Langerová vyrazila na turné

Dnes ráno navštívila naše studio známá česká zpěvačka Aneta Langerová, která v březnu odstartovala turné s názvem Na radosti. A nejen o něm, ale i o stejnojmenné desce nám dnes řekla více. Podívejte se na video.
11.03.2016

Peter Nagy snídal u Impulsových

V pátek Impulsovi snídali se zpěvákem Peterem Nagym. Proč už nemá na focení čas a na čem aktuálně pracuje? Podívejte se na rozhovor.
04.03.2016

Zuzana Bubílková snídá dnes na Impulsu!

Zuzana Bubílková není v našem ranním vysílání žádnou novinkou. Dnes si ji ale pozval Honza s Lenkou jako hlavního hosta, podívejte se na videozáznam rozhovoru!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.