Zdeněk Škromach si zahraje v naší hře Haló, tady Impulsovi!

Publikováno: 14.03.2016 13:33
Místopředseda Senátu za ČSSD je milovníkem koupání v zahradním bazénku - od toho svého v jihomoravském Rohatci vysílá své proslavené Hovory od bazénku.

Zdeněk Škromach se během rozhovoru pro Kauzu dne dozvěděl, že Rádio Impuls jako jednu z výher nabízí prázdninový bazének a zajásal: „No, to by se hodilo, to je perfektní! Musím se podívat na podmínky a přihlásit se… Ovšem, abych pak zase neupadl do nějakého podezření, že jsem měl nějakou protekci v Rádiu Impuls…“ směje se Škromach.

Zdeněk Škromach - stejně jako ostatní posluchači - najde pravidla hry Haló, tady Impulsovi na našich webových stránkách.

Kauzu dne s místopředsedou Senátu vysíláme dnes v 18 hodin, videozáznam naleznete po 18. hodině ZDE.

 

 

01.04.2016

Aneta Langerová vyrazila na turné

Dnes ráno navštívila naše studio známá česká zpěvačka Aneta Langerová, která v březnu odstartovala turné s názvem Na radosti. A nejen o něm, ale i o stejnojmenné desce nám dnes řekla více. Podívejte se na video.
11.03.2016

Peter Nagy snídal u Impulsových

V pátek Impulsovi snídali se zpěvákem Peterem Nagym. Proč už nemá na focení čas a na čem aktuálně pracuje? Podívejte se na rozhovor.
04.03.2016

Zuzana Bubílková snídá dnes na Impulsu!

Zuzana Bubílková není v našem ranním vysílání žádnou novinkou. Dnes si ji ale pozval Honza s Lenkou jako hlavního hosta, podívejte se na videozáznam rozhovoru!
26.02.2016

Karel Heřmánek snídá na Impulsu

Pozvání k Impulsovým na dnešní ráno přijal známý český herec Karel Heřmánek. Zajímá Vás, jak se mu daří v pracovním a osobním životě? Podívejte se na video.
19.02.2016

Lenka Dusilová živě na Impulsu!

Dnes ráno navštívila vysílací studio Rádia Impuls česká zpěvačka Lenka Dusilová. Zajímá Vás, co chystá pro své fanoušky a jak se má v osobním životě? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.