Vladimír Dlouhý: Stát nemá občany vychovávat! Ani o svátcích!

Publikováno: 21.03.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Už brzy bude sněmovna schvalovat omezení prodejní doby v obchodech o svátcích. Ostře s tím nesouhlasí prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. A Vladimír Dlouhý byl pondělním hostem Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alan Hejmy.
24.03.2016

Zdeněk Svěrák: Cimrman je mým životním dílem!

Čtvrtečním hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl scénárista, divadelník, herec, textař a spoluzakladatel Divadla Járy Cimrmana Zdeněk Svěrák. Zdeněk Svěrák v pondělí 28.března oslaví 80.narozeniny.
23.03.2016

Jan Daňhelka: Loňské sucho je pryč! Příroda to dohnala!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl hydrolog z ČHMÚ Jan Daňhelka. Reportér Alan Hejma s ním hovořil o dopadech loňské historicky suché sezóny i o umělém zasněžování na horách.
22.03.2016

Věra Jourová: Dalo se to čekat!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla Věra Jourová. Reportér Alan Hejma s eurokomisařkou mluvil vzápětí po teroristických útocích v Bruselu.
17.03.2016

Jarmila Čihulová: Policie by měla přizpůsobit své odznaky nevidomým!

Žena s postižením zraku se koncem února dostala do nepříjemné situace na pražských Vinohradech. Kvůli lepší orientaci v terénu chodí naboso, což bylo podle jejích slov důvodem policejní kontroly. Jarmila Čihulová tvrdí, že ji uchopili dva policisté, každý z jedné strany, a chtěli po ní doklady. Ty jim ale Čihulová ukázat nechtěla v obavě, že nemusí jít o skutečné policisty. Podívejte se na videozáznam rozhovoru a dozvíte se, jak celá situace dopadla.
16.03.2016

Zdeněk Hanzálek: Auta bez řidiče tu budou do deseti let!

Ve středu se v Kauze dne Rádia Impuls mluvilo o budoucnosti motorismu. Hostem byl Zdeněk Hanzálek z Fakulty elektrotechnické ČVUT, odborník na autonomní systémy řízení vozidel. S Alanem Hejmou hovořili o tom, proč se na tom bádá a kdy se dočkáme...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.