Věra Jourová: Dalo se to čekat!

Publikováno: 22.03.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla Věra Jourová. Reportér Alan Hejma s eurokomisařkou mluvil vzápětí po teroristických útocích v Bruselu.
30.03.2016

Tomáš Sedláček: Zeman s odklonem od Západu navazuje na Klause!

Návštěva čínského prezidenta v Praze skončila, čínské investice zůstávají. Hostem Kauzy dne Rádia Impuls je proto ekonom Tomáš Sedláček. Natáčel s ním reportér Alan Hejma.
29.03.2016

Miroslava Němcová: Humbuk kolem čínského prezidenta může urazit jiné státní návštěvy!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla poslankyně za ODS Miroslava Němcová. S reportérem Alanem Hejmou mluvila o návštěvě čínského prezidenta u nás, o letním času i o kapli ve sněmovně.
24.03.2016

Zdeněk Svěrák: Cimrman je mým životním dílem!

Čtvrtečním hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl scénárista, divadelník, herec, textař a spoluzakladatel Divadla Járy Cimrmana Zdeněk Svěrák. Zdeněk Svěrák v pondělí 28.března oslaví 80.narozeniny.
23.03.2016

Jan Daňhelka: Loňské sucho je pryč! Příroda to dohnala!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl hydrolog z ČHMÚ Jan Daňhelka. Reportér Alan Hejma s ním hovořil o dopadech loňské historicky suché sezóny i o umělém zasněžování na horách.
21.03.2016

Vladimír Dlouhý: Stát nemá občany vychovávat! Ani o svátcích!

Už brzy bude sněmovna schvalovat omezení prodejní doby v obchodech o svátcích. Ostře s tím nesouhlasí prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. A Vladimír Dlouhý byl pondělním hostem Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alan Hejmy.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.