U Fandy bandy dnes byla exkurze!

Publikováno: 17.03.2016 16:09
Do pořadu Fanda a jeho česká banda dnes přišli na exkurzi žáci ze Základní školy Drtinova. Dětem jsme ukázali celé rádio od přízemí po střechu a seznámili je s chodem rádia, aby měly představu, jak takové rádio funguje. Třeba je mezi nimi budoucí rádiová posila.
21.03.2016

Při pondělku hledáme u Fandy bandy správný název písně!

Hodně lidí si myslí, že se tato píseň od Michala Davida jmenuje Nesnáším loučení. Ale není tomu tak! Jak se tedy správně jmenuje tento hit?
18.03.2016

U Fandy bandy dnes hledáme známý film!

Petr Vondráček nám zahrál zhudebněný verš, který se objevil v jednom známém českém filmu. Poznáte v jakém? Podívejte se na video a hádejte s námi.
17.03.2016

Doplňte správný text

Dnes hledáme správný text do písničky Všechno bude fajn od Janka Ledeckého. Podívejte se na hudební omáčku Petra Vondráčka a doplňujte s námi!
16.03.2016

Hledáme okresní město v Moravskoslezském kraji

Některé úseky řeky Ostravice ve městě tvoří historickou zemskou hranici Moravy a Slezska. To už je velká nápověda, která vám může pomoci ke správné odpovědi pro Fandu bandu. Komu to nestačí a ještě se chce zasmát, podívejte se na video Petra Vondráčka.
15.03.2016

Uhodněte, který zpěvák slaví dnes narozeniny?

Petr Vondráček vám dnes zahrál píseň zpěváka, který slaví 55. narozeniny. Uhodnete, kdo to je?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.