Skupina zakládajících členů Lucie vydává pop-rockové album

Publikováno: 14.03.2016 12:45
Kapela Všichni Svatí přichází s novým studiovým albem. Desku pojmenovala jednoduše "Všichni Svatí" a nabízí na ní jedenáct písní.

Už pár týdnů můžete v českém éteru slýchat první singl, který se jmenuje "Jednou to skončí". Pokud se chystáte na některý z plánovaných koncertů formace No Name, s největší pravděpodobností ji tam také uslyšíte. Právě totiž kapela Všichni Svatí na turné No Name vystupuje jako čestný host.

Dodejme ještě, že v kapele se spojili zkušení hudebníci, kteří stáli u zrodu skupiny Lucie a mají za sebou spolupráci například s Petrem Mukem nebo Bárou Basikovou. Pětice Petr Váňa (kytary, zpěv), Marek Čmejla (basová kytara), Jan Dvořák (zpěv, texty), Petr Franc (klávesové nastroje), Tomáš Waschinger (bicí) hraje nápaditý rock-pop spojený s výraznými českými texty.

Článek je převzat z Musicserver.cz

21.03.2016

Zdeněk Svěrák si k osmdesátinám naděluje album!

Zdeněk Svěrák se v letošním roce dožívá osmdesáti let a u příležitosti tohoto životního jubilea proběhne řada nejrůznějších akcí. Jednou z nich je i vydání kompilace "Operky".
09.03.2016

Zpěvák skupiny Mandrage skončil v nemocnici! Kapela ruší koncerty

Všichni fandové, kteří se těšili na koncerty kapely Mandrage v rámci probíhajícího turné k desce "Potmě jsou všechny kočky černý", budou mít možná smůlu. Ale ne tak velkou jako zpěvák formace Víťa Starý. Ten byl totiž hospitalizován v nemocnici, a skupina proto, prozatím na neurčito, odsunula koncerty v Brně a Bratislavě.
04.03.2016

Jelen troubí do světa novou písničku!

Kapela Jelen se ve velmi krátké době etablovala mezi jednu z nejoblíbenějších tuzemských skupin. Na podzim minulého roku absolvovala velmi úspěšné a beznadějně vyprodané klubové turné. Od začátku března na něj naváže jeho pokračováním. Nejen na turné, ale i na nadcházející druhou desku nyní láká novým singlem.
01.03.2016

Arakain vydávají nové album!

Arakain platí za jednu z nejúspěšnějších českých kapel a pro své fanoušky připravili novou desku s tajemným názvem Arakadabra. S novinkou vyrazí také na koncertní turné, které startuje 4. března v Polné u Jihlavy.
22.02.2016

Skupina Wohnout slaví 20 let a vydává knihu

Wohnout letos slaví dvacet let své existence. Místo výběrového alba se pustili do psaní knihy. Sepsali kapelní paměti, posbírali videa, vytříbili fotky a tomu všemu dali úhlednou finální podobu. Ta dostala název "Sladkých dvacet".
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.