Dalibor Janda: Český mejdan s Impulsem a pak aktivní důchod!

Publikováno: 21.03.2016 12:42
Zpěvák Dalibor Janda dnes v živém vysílání Rádia Impuls oznámil nečekanou věc, odchází do důchodu! Naštěstí pro nás všechny rozhodně neodchází ze scény a dál bude koncertovat. Příležitost ho vidět na jednom z největších koncertů letošního roku máte i vy. Dalibor zahraje živě s kapelou Prototyp na Českém mejdanu s Impulsem 15.10.2016 v O2 aréně! Protože zve všechny své fanoušky, zahrál dnes živě také ve vysílání Vlasty Korce. Podívejte se na video.

 Český mejdan s Impulsem  rozjedou skupiny Jelen, No Name a Chinaski. Následovat je budou umělci, kteří připomenou českou a slovenskou tvorbu 80. a 90. let.  Dvouhodinový blok naplní svými hity Dalibor Janda, Miroslav Žbirka, Peter Nagy, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Petr Kolář a Vašo Patejdl. Závěr večera bude patřit stálici české hudební scény, Michalu Davidovi a jeho hostům, mezi kterými nebude chybět Leona Machálková, Lucie Vondráčková nebo Sagvan Tofi.

Vstupenky jsou v prodeji zde.

22.03.2016

Kapela Jelen zve na Český mejdan s Impulsem!

Jindra Polák, charizmatický zpěvák z kapely Jelen, přišel k Vlastovi Korcovi popovídat o připravované desce, koncertech a hlavně pozvat posluchače na Český mejdan s Impulsem. Jeleni tam budou, a vy?
21.03.2016

Petr Kolář zve na Český mejdan s Impulsem! Zazpíval živě!

Jestli se letos chystá něco velkého, je to Český mejdan s Impulsem. Svátek všech milovníků české a slovenské hudby chystáme na 15.10.2016 v O2 aréně. Úvod rozjedou skupiny Jelen, No Name a Chinaski. Dvouhodinový blok naplní svými hity Dalibor Janda, Miroslav Žbirka, Peter Nagy, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Vašo Patejdl a Petr Kolář. Právě poslední zmíněný rocker to rozbalil už dnes živě u nás ve studiu a představil rodicí se hit ze své nové desky! Podívejte se na video.
21.03.2016

Meky Žbirka bude hvězdou Českého mejdanu s Impulsem!

Dalibor Janda, Peter Nagy, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Petr Kolář a Vašo Patejdl. To je jen malý výčet hvězd, které vystoupí 15.10.2016 v O2 aréně na Českém mejdanu s Impulsem. Chybět nebude ani Miroslav Žbirka. Co zahraje už ví a prozradil to dřív než ostatní u Vlasty Korce. Podívejte se na první video z hvězné série!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.