Miroslava Němcová: Humbuk kolem čínského prezidenta může urazit jiné státní návštěvy!

Publikováno: 29.03.2016 18:05
Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla poslankyně za ODS Miroslava Němcová. S reportérem Alanem Hejmou mluvila o návštěvě čínského prezidenta u nás, o letním času i o kapli ve sněmovně.
06.04.2016

Učitelka Lucie Tykalová: Kvůli dopisu prezidentovi na mě chodí udání!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byla středoškolská učitelka z Prahy Lucie Tykalová. Je totiž autorkou velmi otevřeného dopisu prezidentu Miloši Zemanovi... S Lucií Tykalovou hovořil reportér Alan Hejma.
05.04.2016

Komunisté trvají na vyšších daních pro bohaté!

V Kauze dne Rádia Impuls to potvrdil předseda KSČM Vojtěch Filip. Pod tlakem dotazů Zuzany Bubílkové ale připustil, že takzvané velké ryby mohou uniknout jakémukoliv zdanění. Podívejte se na video.
04.04.2016

Dobrou kondici českého prezidenta potvrzuje i jeho mluvčí!

Podle Jiřího Ovčáčka je Miloš Zeman skutečně fit, jak uvedl šéf prezidentova lékařského konzilia Martin Holcát v časopisu Týden. Zeman prý dobré zdraví prokazuje například při svých cestách po republice. Jiří Ovčáček to řekl Zuzaně Bubílkové v našem pořadu Kauza dne. Podívejte se na video.
31.03.2016

Martin Bursík: Miroslav Kalousek úterní akci podporující Tibet vyhrotil!

Předseda Liberálně ekologické strany a bývalý místopředseda vlády i ministr životního prostředí v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvil o demonstracích kolem návštěvy čínského prezidenta v České republice i podpoře Tibetu. On sám spoluorganizoval pochod demonstrantů mířících na Hradčanské náměstí. Přes policejní zátaras se ale nedostali. Později dorazil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který podle Bursíka zbytečně situaci vyhrotil. Více ve videu.
30.03.2016

Tomáš Sedláček: Zeman s odklonem od Západu navazuje na Klause!

Návštěva čínského prezidenta v Praze skončila, čínské investice zůstávají. Hostem Kauzy dne Rádia Impuls je proto ekonom Tomáš Sedláček. Natáčel s ním reportér Alan Hejma.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.