Miroslava Němcová: Humbuk kolem čínského prezidenta může urazit jiné státní návštěvy!

Publikováno: 29.03.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla poslankyně za ODS Miroslava Němcová. S reportérem Alanem Hejmou mluvila o návštěvě čínského prezidenta u nás, o letním času i o kapli ve sněmovně.
31.03.2016

Martin Bursík: Miroslav Kalousek úterní akci podporující Tibet vyhrotil!

Předseda Liberálně ekologické strany a bývalý místopředseda vlády i ministr životního prostředí v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvil o demonstracích kolem návštěvy čínského prezidenta v České republice i podpoře Tibetu. On sám spoluorganizoval pochod demonstrantů mířících na Hradčanské náměstí. Přes policejní zátaras se ale nedostali. Později dorazil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který podle Bursíka zbytečně situaci vyhrotil. Více ve videu.
30.03.2016

Tomáš Sedláček: Zeman s odklonem od Západu navazuje na Klause!

Návštěva čínského prezidenta v Praze skončila, čínské investice zůstávají. Hostem Kauzy dne Rádia Impuls je proto ekonom Tomáš Sedláček. Natáčel s ním reportér Alan Hejma.
24.03.2016

Zdeněk Svěrák: Cimrman je mým životním dílem!

Čtvrtečním hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl scénárista, divadelník, herec, textař a spoluzakladatel Divadla Járy Cimrmana Zdeněk Svěrák. Zdeněk Svěrák v pondělí 28.března oslaví 80.narozeniny.
23.03.2016

Jan Daňhelka: Loňské sucho je pryč! Příroda to dohnala!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl hydrolog z ČHMÚ Jan Daňhelka. Reportér Alan Hejma s ním hovořil o dopadech loňské historicky suché sezóny i o umělém zasněžování na horách.
22.03.2016

Věra Jourová: Dalo se to čekat!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla Věra Jourová. Reportér Alan Hejma s eurokomisařkou mluvil vzápětí po teroristických útocích v Bruselu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.