Magda Vašáryová: Fico nezvládá komunikovat s lidmi a dělá jen show!

Publikováno: 03.03.2016 18:01
Bývalá diplomatka, herečka a dosluhující poslankyně Národní rady Slovenské republiky v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o současné atmosféře na Slovensku a nadcházejících parlamentních volbách. V těch už sama nekandiduje a chce se věnovat nepolitickým aktivitám. Ostře se ale vymezila proti rétorice současné vlády Roberta Fica a přístupu Slovenska k uprchlíkům.
09.03.2016

Jan Veleba: Miloš Zeman příliš si slovní provokace užívá!

Tři roky a jeden den je ve funkci prezident Miloš Zeman. Odpůrců má naše hlava státu dost, příznivců ale zřejmě ještě více. Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alana Hejmy byl zřejmě nejhlasitější Zemanův podporovatel, senátor Jan Veleba.
08.03.2016

Jiřina Šiklová: Ženy budou vždy brát méně!

Mezinárodní den žen strávila ve studiu Rádia Impuls socioložka Jiřina Šiklová. V rozhovoru s Alanem Hejmou pro Kauzu dne mluvila právě o MDŽ, o mzdách žen, o ženách v politice, ale také o prezidentování Miloše Zemana...
07.03.2016

Petr Šmolka: Ženy chvalte své muže!!! Muži chvalte své ženy!!!

O manželství se musí pečovat vlastně denně. Denně musíme toho druhého chválit! To je doporučení známého manželského poradce Petra Šmolky. Petr Šmolka byl hostem Alana Hejma v pondělní Kauze den Rádia Impuls.
02.03.2016

Richard Brabec: Už brzy přijdou inspektoři dýmu až k vašemu kotli!

Kotlíkové dotace jedou naplno a z komínů se kouří dál. Ve středeční Kauze den Rádia Impuls se hovořilo dýmu zamořujícím vesnice. Hostem Alana Hejmy byl ministr životního prostředí Richard Brabec.
01.03.2016

Kateřina Valachová: Inkluze se učitelé ani školy nemusejí bát!

Šikana mezi dětmi ve škole. I šikana dětí směrem k učiteli... Nejen toto téma se probíralo v úterní Kauze dne Rádia Impuls. Hostem Alana Hejmy byla ministryně školství Kateřina Valachová.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.