Kryštof, Chinaski a Xindl X kralují českému éteru!

Publikováno: 29.03.2016 11:31
Do rádiového éteru zavál s příchodem jara svěží vítr, který promíchal songy v první desítce. V Top 10 nejhranějších písni v českém éteru se umístily tři česky zpívané skladby, které dokonce od minulého týdne zaznamenaly postup. Nejhranější českou skladbou je pro tuto chvíli singl "Ty a já" od kapely Kryštof.

Českým rádiím i nadále vládne Justin Bieber. Jejo píseň "Love Yourself" je již druhý týden nejhranější. Na dvojku poskočil ze čtyřky Matt Simons s "Catch & Release". Trojku ubránila dvojice Twenty One Pilots a  z patnáctky na čtyřku se vrací "Ty a já" kapely Kryštof. Pátý je na vodě plující Xindl X, šesté místo má Major Lazer  se songem "Light It Up". Na sedmičce útočí Chinaski a jejich "Slovenský klín", na osmičku padá Verona. Deváté místo berou X Ambassadors, desítku uzavírá dánská kapela Lukas Graham s hitem "7 Years".

Top 10 ČR - rádia:
1. ▬ Justin Bieber - Love Yourself
2. ▲ Matt Simons - Catch & Release
3. ▬ Twenty One Pilots - Stressed Out
4. ▲ Kryštof - Ty a já
5. ▲ Xindl X - Na vodě
6. ▲ Major Lazer & Nyla & Fuse ODG - Light It Up
7. ▲ Chinaski - Slovenský klín
8. ▼ Verona - Endless Day
9. ▼ X Ambassadors - Renegades
10. ▲ Lukas Graham - 7 Years

Článek je převzat z Musicserver.cz

11.04.2016

Dagmar Patrasová vydává kompilaci svých písní!

V těchto dnech vychází výběr nejúspěšnějších skladeb zpěvačky písniček pro děti. Trojalbum Best of Dáda se v obchodech objevuje v rámci letošního kulatého životního jubilea. To oslaví Dagmar Patrasová na konci dubna.
10.04.2016

Letošním Andělům kraloval David Koller!

Na 25. ročníku Cen Akademie populární hudby uspěl hudebník hned třikrát. Sošku s andělskými křídly získal jako zpěvák roku a za album roku, kterým se stala jeho deska ČeskosLOVEnsko. Navíc si odnesl ocenění skupina 25letí jako člen kapely Lucie.
08.04.2016

Skupina Slza natočila videoklip k singlu Fáze pád

Duo Slza pobláznilo v uplynulých měsících celou naši zemi. Jejich debutové album "Katarze" je multiplatinové. Všechny singly dosáhly k těm nejvyšším příčkám hitparád a na YouTube se mohou pochlubit milióny zhlédnutí. Stejně skvělé ohlasy prožívají Petr Lexa a Lukáš Bundil i na jarním turné, které je na všech svých zastávkách prakticky vyprodané.
01.04.2016

Po padesáti letech vyjde první album Hany Hegerové!

Hana Hegerová vydala své debutové album až v pětatřiceti letech. V té době už měla za sebou mnohá úspěšná pěvecká i herecká vystoupení. Po padesáti letech vychází nahrávka v reedici s replikou historicky prvního obalu.
31.03.2016

Jiří Vondráček - Aprílové počasí

Zítra je apríl, a proto si dnes připomeneme píseň, která má tento den přímo v názvu. Jde o píseň známého skladatele Jiřího Vondráčka, který letos oslavil 65 let.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.