Kapela Jelen zve na Český mejdan s Impulsem!

Publikováno: 22.03.2016 11:16
Video není možné přehrát! Omlouváme se.
Jindra Polák, charizmatický zpěvák z kapely Jelen, přišel k Vlastovi Korcovi popovídat o připravované desce, koncertech a hlavně pozvat posluchače na Český mejdan s Impulsem. Jeleni tam budou, a vy?

Český mejdan s Impulsem  rozjedou skupiny Jelen, No Name a Chinaski. Následovat je budou umělci, kteří připomenou českou a slovenskou tvorbu 80. a 90. let.  Dvouhodinový blok naplní svými hity Dalibor Janda, Miroslav Žbirka, Peter Nagy, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Petr Kolář a Vašo Patejdl. Závěr večera bude patřit stálici české hudební scény, Michalu Davidovi a jeho hostům, mezi kterými nebude chybět Leona Machálková, Lucie Vondráčková nebo Sagvan Tofi.

Vstupenky jsou v prodeji zde.

 

25.03.2016

Petr Kolář: Sedm armád live na Impulsu!

Jestli se letos chystá něco velkého, je to Český mejdan s Impulsem. Svátek všech milovníků české a slovenské hudby. Bude tam také Petr Kolář, který exkluzivně zazpíval živě svojí novou píseň Sedm armád. Podívejte se!
24.03.2016

Igor Timko z No Name: Prožíváme šťastné období!

Také No Name, legendární slovenská kapela slavící 20 let na scéně, vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem na podzim v O2 aréně. Hlavní tvář skupiny, Igor Timko, už se těší. Dokonce tak moc, že přiletěl do Impulsu prozradit, co si No Name přichystají. Podívejte se na video.
23.03.2016

Janek Ledecký zve posluchače na Český mejdan s Impulsem!

Jankovi navíc nyní vychází po dlouhých letech nová deska! Kdo přijde 15. října do O2 arény, nové písně bude moct slyšet na vlastní uši, jak nám Janek v dnešním rozhovoru potvrdil. Podívejte se na video s autorem celé řady hitů
21.03.2016

Dalibor Janda: Český mejdan s Impulsem a pak aktivní důchod!

Zpěvák Dalibor Janda dnes v živém vysílání Rádia Impuls oznámil nečekanou věc, odchází do důchodu! Naštěstí pro nás všechny rozhodně neodchází ze scény a dál bude koncertovat. Příležitost ho vidět na jednom z největších koncertů letošního roku máte i vy. Dalibor zahraje živě s kapelou Prototyp na Českém mejdanu s Impulsem 15.10.2016 v O2 aréně! Protože zve všechny své fanoušky, zahrál dnes živě také ve vysílání Vlasty Korce. Podívejte se na video.
21.03.2016

Petr Kolář zve na Český mejdan s Impulsem! Zazpíval živě!

Jestli se letos chystá něco velkého, je to Český mejdan s Impulsem. Svátek všech milovníků české a slovenské hudby chystáme na 15.10.2016 v O2 aréně. Úvod rozjedou skupiny Jelen, No Name a Chinaski. Dvouhodinový blok naplní svými hity Dalibor Janda, Miroslav Žbirka, Peter Nagy, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Vašo Patejdl a Petr Kolář. Právě poslední zmíněný rocker to rozbalil už dnes živě u nás ve studiu a představil rodicí se hit ze své nové desky! Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.