Jiřina Šiklová: Ženy budou vždy brát méně!

Publikováno: 08.03.2016 18:05
Video není možné přehrát! Omlouváme se.
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Mezinárodní den žen strávila ve studiu Rádia Impuls socioložka Jiřina Šiklová. V rozhovoru s Alanem Hejmou pro Kauzu dne mluvila právě o MDŽ, o mzdách žen, o ženách v politice, ale také o prezidentování Miloše Zemana...
16.03.2016

Zdeněk Hanzálek: Auta bez řidiče tu budou do deseti let!

Ve středu se v Kauze dne Rádia Impuls mluvilo o budoucnosti motorismu. Hostem byl Zdeněk Hanzálek z Fakulty elektrotechnické ČVUT, odborník na autonomní systémy řízení vozidel. S Alanem Hejmou hovořili o tom, proč se na tom bádá a kdy se dočkáme...
16.03.2016

Sabina Slonková: Babiš komplikuje Sobotkovi koaliční život!

Hostem úterní Kauzy dne Rádia Impuls byla novinářka Sabina Slonková. S reportérem Alanem Hejmou hovořila výhradně o tzv.případu Čapí hnízdo. Neohrožuje farma důvěryhodnost vlády?
14.03.2016

Zdeněk Škromach: Prezidentskou kandidaturu si ještě rozmyslím!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda Senátu Zdeněk Škromach. Ten hovořil o aktuálním kauze Čapího hnízda, o obhajobě senátorského mandátu, o kandidatuře na prezidenta i o Hovorech od bazénku. Se Zdeňkem Škromachem mluvil Alan Hejma.
10.03.2016

Eva Králíková: Poslancům chybí informace nebo jsou ovlivněni tabákovou lobby!

Předsedkyně Společnosti pro léčbu závislosti na tabáku a šéfka Centra pro závislé na tabáku III. interní kliniky 1. LF UK a VFN v Praze v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o navrhovaném zákazu kouření v restauracích, barech a dalších podobných zařízeních. Doc. MUDr. Eva Králíková, CSc. upozorňuje především na to, že chystaná novela pomůže ve všech směrech. Menší procento lidí přestane kouřit, jiní omezí spotřebu a méně mladých začne kouřit. Za klíčový pak Králíková považuje hlavně zákaz kouření ve vnitřních prostorách.
09.03.2016

Jan Veleba: Miloš Zeman příliš si slovní provokace užívá!

Tři roky a jeden den je ve funkci prezident Miloš Zeman. Odpůrců má naše hlava státu dost, příznivců ale zřejmě ještě více. Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alana Hejmy byl zřejmě nejhlasitější Zemanův podporovatel, senátor Jan Veleba.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.