Jan Veleba: Miloš Zeman příliš si slovní provokace užívá!

Publikováno: 09.03.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Tři roky a jeden den je ve funkci prezident Miloš Zeman. Odpůrců má naše hlava státu dost, příznivců ale zřejmě ještě více. Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls a reportéra Alana Hejmy byl zřejmě nejhlasitější Zemanův podporovatel, senátor Jan Veleba.
14.03.2016

Zdeněk Škromach: Prezidentskou kandidaturu si ještě rozmyslím!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl místopředseda Senátu Zdeněk Škromach. Ten hovořil o aktuálním kauze Čapího hnízda, o obhajobě senátorského mandátu, o kandidatuře na prezidenta i o Hovorech od bazénku. Se Zdeňkem Škromachem mluvil Alan Hejma.
10.03.2016

Eva Králíková: Poslancům chybí informace nebo jsou ovlivněni tabákovou lobby!

Předsedkyně Společnosti pro léčbu závislosti na tabáku a šéfka Centra pro závislé na tabáku III. interní kliniky 1. LF UK a VFN v Praze v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o navrhovaném zákazu kouření v restauracích, barech a dalších podobných zařízeních. Doc. MUDr. Eva Králíková, CSc. upozorňuje především na to, že chystaná novela pomůže ve všech směrech. Menší procento lidí přestane kouřit, jiní omezí spotřebu a méně mladých začne kouřit. Za klíčový pak Králíková považuje hlavně zákaz kouření ve vnitřních prostorách.
08.03.2016

Jiřina Šiklová: Ženy budou vždy brát méně!

Mezinárodní den žen strávila ve studiu Rádia Impuls socioložka Jiřina Šiklová. V rozhovoru s Alanem Hejmou pro Kauzu dne mluvila právě o MDŽ, o mzdách žen, o ženách v politice, ale také o prezidentování Miloše Zemana...
07.03.2016

Petr Šmolka: Ženy chvalte své muže!!! Muži chvalte své ženy!!!

O manželství se musí pečovat vlastně denně. Denně musíme toho druhého chválit! To je doporučení známého manželského poradce Petra Šmolky. Petr Šmolka byl hostem Alana Hejma v pondělní Kauze den Rádia Impuls.
03.03.2016

Magda Vašáryová: Fico nezvládá komunikovat s lidmi a dělá jen show!

Bývalá diplomatka, herečka a dosluhující poslankyně Národní rady Slovenské republiky v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o současné atmosféře na Slovensku a nadcházejících parlamentních volbách. V těch už sama nekandiduje a chce se věnovat nepolitickým aktivitám. Ostře se ale vymezila proti rétorice současné vlády Roberta Fica a přístupu Slovenska k uprchlíkům.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.