Iveta Bartošová bude mít novinkovou desku!

Publikováno: 22.03.2016 12:39
Osmý dubnový den tohoto roku by zpěvačka Iveta Bartošová oslavila kulaté narozeniny. K nedožitým padesátinám tak 1. dubna vyjde jedinečný soubor pojmenovaný "Krásná Neznámá". Půjde o kolekci nikdy nevydaných písní. Kompilace bude dále obsahovat skladby, které kdysi zazněly pouze z rádia či televize. Případně vyšly jen digitálně, nebo na nějakém zapomenutém projektu. V mnoha případech se tak bude jednat o opravdové rarity z archívů.

Album bude obsahovat skladby, které vznikaly v průběhu více než třiceti let. Mnohé z nich jsou duety, ať už s Petrem Sepéšim, Michalem Penkem  nebo Vladimírem Hronem. Na desce najdeme dále songy, které zpěvačka nazpívala s Baletem či v roce 2010 s Walda Gangem. S troškou nadsázky se tedy dá říct, že "Krásná Neznámá" je posledním studiovým albem Ivety Bartošové a v obalu ho navíc doplní i nikdy dříve nezveřejněné fotografie Ivety, které poskytnul pan Miloš Schmiedberger.

Kompletní tracklist alba bude vypadat takto: Krásné chvíle návratů (duet s Petrem Sepéšim), Napsal jsi pro mě písničku, Tisíc obyčejných věcí, Jen já a motýl (původní nezveřejněná verze), Lásko má, já stůňu, Báječní kluci na nablýskaných strojích (Iveta & Balet), Zpívej (duet s Michalem Penkem), Guantanamera (duet s Michalem Penkem), Ta chvíle patří nám, Slunce (duet s Michalem Penkem), Malý psík, Namaluj svůj velký sen (melodie pro zamýšlenou Spartakiádu 1990, duet s Michalem Penkem), Pomněnka (původní verze v aranžmá Pavla Vaculíka), Ztráta paměti (klavírní doprovod Pavel Vaculík) , Nebe to ví (z muzikálu Johanka z Arku), Jarmark ve Scarborough (duet s Vladimírem Hronem), Nahoru dolu, I já svý křídla mám, Eldorádo (Iveta & Walda Gang), Noc je království.

Článek je převzat z Musicserver.cz

 

22.03.2016

Nejprodávanější českou desku má Jiří Schelinger!

Letos v březnu by se zpěvák s nezapomenutelným chraplavým hlasem dožil 65 let. U této příležitosti vyšla remasterovaná reedice dvou Schelingerových desek, na kterých mistr spolupracoval s Františkem Ringo Čechem. Alba Hrrr na ně a Nám se líbí jsou pro letošní rok doplněny o řadu bonusů. A právě tyto hudební tituly patří mezi nejprodávanější česká alba současnosti.
21.03.2016

Zdeněk Svěrák si k osmdesátinám naděluje album!

Zdeněk Svěrák se v letošním roce dožívá osmdesáti let a u příležitosti tohoto životního jubilea proběhne řada nejrůznějších akcí. Jednou z nich je i vydání kompilace "Operky".
14.03.2016

Skupina zakládajících členů Lucie vydává pop-rockové album

Kapela Všichni Svatí přichází s novým studiovým albem. Desku pojmenovala jednoduše "Všichni Svatí" a nabízí na ní jedenáct písní.
09.03.2016

Zpěvák skupiny Mandrage skončil v nemocnici! Kapela ruší koncerty

Všichni fandové, kteří se těšili na koncerty kapely Mandrage v rámci probíhajícího turné k desce "Potmě jsou všechny kočky černý", budou mít možná smůlu. Ale ne tak velkou jako zpěvák formace Víťa Starý. Ten byl totiž hospitalizován v nemocnici, a skupina proto, prozatím na neurčito, odsunula koncerty v Brně a Bratislavě.
04.03.2016

Jelen troubí do světa novou písničku!

Kapela Jelen se ve velmi krátké době etablovala mezi jednu z nejoblíbenějších tuzemských skupin. Na podzim minulého roku absolvovala velmi úspěšné a beznadějně vyprodané klubové turné. Od začátku března na něj naváže jeho pokračováním. Nejen na turné, ale i na nadcházející druhou desku nyní láká novým singlem.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.