Zuřivý reportér podepisuje petice

Publikováno: 17.02.2016 08:50
Zuřivý reportér se dnes vydal s peticemi pro a proti výstupu z Evropské unie. Která varianta měla více podpisů? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
24.02.2016

Zuřivý reportér hlídá přejezd ve Studénce

Právě dnes proběhne soud s viníkem loňské srážky kamionu s vlakem Pendolino na přejezdu ve Studénce, a tak se Zuřivý reportér vydal na toto místo a počítal, kolik lidí neakceptuje výstražná červená světla. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
23.02.2016

Zuřivý reportér projíždí pošty na Berounsku

Zuřivý reportér se dnes vydal na Berounsko, kde si prohlížel okolní vesnice a zjišťoval, jak zde fungují pošty. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
22.02.2016

Zuřivý reportér našel první soutěžní budku!

Právě dnes odstartovala soutěž Je to na budku o tablet. A tak se dnes Zuřivý reportér vydal do první vítězné budky. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
19.02.2016

Dobrý skutek v hospicu u Benešova

Zuřivý reportér se dnes vydal do hospicu Dobrého pastýře v Čerčanech u Benešova, kde tým Rádia Impuls maluje pokoje. Chcete se o tomto dobrém skutku dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
18.02.2016

Zuřivý reportér zkouší reflexní prvky

Zuřivý reportér se dnes připojil k tématu dne a vyzkoušel si povinné reflexní prvky. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.