No Name připravili pro fanoušky mobilní aplikaci

Publikováno: 20.02.2016 18:09
No Name se rozhodli vkročit do světa moderních technologií. Vyvinuli speciální aplikaci pro telefony, která je na míru šitá fanouškům kapely. Nová aplikace bude obsahovat také funkci karaoke s nahrávacím studiem.

Kapela No Name má na začátku roku pro své fanoušky dobrou zprávu. Právě vyvíjí aplikaci, která bude fungovat jak na androidech, tak iPhonech. Nová appka nabídne klasické věci jako jsou koncerty, galerie či hudba. Dále tato aplikace umožní funkci karaoke s nahrávacím studiem. Zpěvák Igor Timko dodává, že fanoušci si budou moct v reálném čase přímo v telefonu vytvořit vlastní nahrávku písní s ním jako duet. A pokud si budou více věřit, tak si budou moci Timkův hlas ztišit a zazpívat si s No Name.

Aplikace je momentálně testována a veřejnosti bude k dispozici krátce před startem jarního turné kapely. To začíná 11. března v Plzni a končí 1.listopadu v Praze oslavou 20 roků kapely. 

Článek je převzat z Musicserver.cz

14.03.2016

Skupina zakládajících členů Lucie vydává pop-rockové album

Kapela Všichni Svatí přichází s novým studiovým albem. Desku pojmenovala jednoduše "Všichni Svatí" a nabízí na ní jedenáct písní.
09.03.2016

Zpěvák skupiny Mandrage skončil v nemocnici! Kapela ruší koncerty

Všichni fandové, kteří se těšili na koncerty kapely Mandrage v rámci probíhajícího turné k desce "Potmě jsou všechny kočky černý", budou mít možná smůlu. Ale ne tak velkou jako zpěvák formace Víťa Starý. Ten byl totiž hospitalizován v nemocnici, a skupina proto, prozatím na neurčito, odsunula koncerty v Brně a Bratislavě.
04.03.2016

Jelen troubí do světa novou písničku!

Kapela Jelen se ve velmi krátké době etablovala mezi jednu z nejoblíbenějších tuzemských skupin. Na podzim minulého roku absolvovala velmi úspěšné a beznadějně vyprodané klubové turné. Od začátku března na něj naváže jeho pokračováním. Nejen na turné, ale i na nadcházející druhou desku nyní láká novým singlem.
01.03.2016

Arakain vydávají nové album!

Arakain platí za jednu z nejúspěšnějších českých kapel a pro své fanoušky připravili novou desku s tajemným názvem Arakadabra. S novinkou vyrazí také na koncertní turné, které startuje 4. března v Polné u Jihlavy.
22.02.2016

Skupina Wohnout slaví 20 let a vydává knihu

Wohnout letos slaví dvacet let své existence. Místo výběrového alba se pustili do psaní knihy. Sepsali kapelní paměti, posbírali videa, vytříbili fotky a tomu všemu dali úhlednou finální podobu. Ta dostala název "Sladkých dvacet".
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.