No Name připravili pro fanoušky mobilní aplikaci

Publikováno: 20.02.2016 18:09
No Name se rozhodli vkročit do světa moderních technologií. Vyvinuli speciální aplikaci pro telefony, která je na míru šitá fanouškům kapely. Nová aplikace bude obsahovat také funkci karaoke s nahrávacím studiem.

Kapela No Name má na začátku roku pro své fanoušky dobrou zprávu. Právě vyvíjí aplikaci, která bude fungovat jak na androidech, tak iPhonech. Nová appka nabídne klasické věci jako jsou koncerty, galerie či hudba. Dále tato aplikace umožní funkci karaoke s nahrávacím studiem. Zpěvák Igor Timko dodává, že fanoušci si budou moct v reálném čase přímo v telefonu vytvořit vlastní nahrávku písní s ním jako duet. A pokud si budou více věřit, tak si budou moci Timkův hlas ztišit a zazpívat si s No Name.

Aplikace je momentálně testována a veřejnosti bude k dispozici krátce před startem jarního turné kapely. To začíná 11. března v Plzni a končí 1.listopadu v Praze oslavou 20 roků kapely. 

Článek je převzat z Musicserver.cz

22.02.2016

Skupina Wohnout slaví 20 let a vydává knihu

Wohnout letos slaví dvacet let své existence. Místo výběrového alba se pustili do psaní knihy. Sepsali kapelní paměti, posbírali videa, vytříbili fotky a tomu všemu dali úhlednou finální podobu. Ta dostala název "Sladkých dvacet".
16.02.2016

Hodiny jsou nováčkem na české hudební scéně

Nová pětice pražských muzikantů si říká Hodiny. Na únor si kapela stanovila premiéru svého debutového singlu "Stmívání". Podle prvního poslechu je znát, že skupině pomáhal Richard Krajčo.
16.02.2016

Elán se vrací na koncertní pódia

Nejpopulárnější slovenská kapela Elán se po koncertní pauze vrátí na podzim do českých hal. Tentokrát vystoupí na místech, kde dlouhá léta nehrála. Kromě tradiční Prahy, Brna a Ostravy dorazí do Karlových Varů, Zlína, Liberce, Plzně či Pardubic. Důvodem je třicáté výročí od vydání svého nejúspěšnějšího alba "Hodina slovenčiny".
12.02.2016

Slza vyráží na jarní turné

Ještě před rokem a půl o duu Slza nikdo pořádně nevěděl. Dnes je vše jinak. Songy "Lhůta záruční" či "Celibát" rotují v rádiích a žádosti fanoušků o koncerty neustávají. Původně se na začátku letošního roku Slza vydala do Nového Města na Moravě pouze na soustředění. Fanoušci si ale vyprosili dva koncerty, které posléze vyprodali.
09.02.2016

Skupina Jelen letos chystá turné i nové album

Formace Jelen pomalu končí období své kariéry, které se opíralo o úspěšný debut "Světlo ve tmě". Za něj obdržela platinovou desku, podařilo se jí umístit několik písní do rádií a dostat Anděla za Objev roku.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.