Jiří Grygar: Na vysokých školách kvete pavěda!

Publikováno: 29.02.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl astrofyzik Jiří Grygar. S Alanem Hejmou Jiří Grygar hovořil o přestupném roku 2016, o gravitačních vlnách a také o pavědě a šarlatánech...
03.03.2016

Magda Vašáryová: Fico nezvládá komunikovat s lidmi a dělá jen show!

Bývalá diplomatka, herečka a dosluhující poslankyně Národní rady Slovenské republiky v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o současné atmosféře na Slovensku a nadcházejících parlamentních volbách. V těch už sama nekandiduje a chce se věnovat nepolitickým aktivitám. Ostře se ale vymezila proti rétorice současné vlády Roberta Fica a přístupu Slovenska k uprchlíkům.
02.03.2016

Richard Brabec: Už brzy přijdou inspektoři dýmu až k vašemu kotli!

Kotlíkové dotace jedou naplno a z komínů se kouří dál. Ve středeční Kauze den Rádia Impuls se hovořilo dýmu zamořujícím vesnice. Hostem Alana Hejmy byl ministr životního prostředí Richard Brabec.
01.03.2016

Kateřina Valachová: Inkluze se učitelé ani školy nemusejí bát!

Šikana mezi dětmi ve škole. I šikana dětí směrem k učiteli... Nejen toto téma se probíralo v úterní Kauze dne Rádia Impuls. Hostem Alana Hejmy byla ministryně školství Kateřina Valachová.
26.02.2016

Domácí vzdělávání je vhodné pro všechny děti!

Ne každý rodič ale zápřah zvládne. Myslí si to aspoň propagátorka učení dětí doma a zastánkyně takzvaného unschoolingu Zdeňka Staňková. Ta byla od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Své dítě učí paní Staňková sama, protože jí samotné se jako dítěti ve škole vůbec nelíbilo.
25.02.2016

Jaroslav Štefec: Se zbraněmi by se měly učit zacházet už děti ve školách!

Se zbraněmi by se měly učit zacházet už děti ve školách! Je o tom přesvědčený bezpečnostní expert a bývalý šéf Národního úřadu pro vyzbrojování Jaroslav Štefec. Ten byl hostem šéfredaktora MfD Jaroslava Plesla v našem pořadu Kauza dne. Rozhovor jsme vysílali přesně rok a den po masakru v Uherském Brodě, kde tehdy vyšinutý střelec pozabíjel devět lidí včetně sebe.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.