Snídaňový rituál prospívá párům i rodinám!

Publikováno: 02.01.2016 07:20
Jak může snídaňový rituál ovlivnit pár nebo rodinu? Na tuto otázku dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
09.01.2016

Motivace k hubnutí musí být trvalá!

Jaké cíle bychom si měli dávat, pokud chceme trvale zhubnout a jaká je šance, že se nám to podaří? Na tyto otázky dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam.
03.01.2016

Jak sestavit pestrý a vyvážený jídelníček?

Je nutné, aby nám pestrý jídelníček sestavil odborník nebo to zvládneme sami? Poslechněte si zvukový záznam a odpověď výživového poradce Petra Havlíčka a dozvíte se více!
27.12.2015

Pohyb po jídle

Pohyb po vydatném jídle hned nebo je lepší chvilku si odpočinout? Na tuto otázku jsme se dnes zeptali výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
26.12.2015

Přibírání po vánočním cukroví

Je doba Vánoc, ke které patří vánoční cukroví. Jak je to s přibíráním po této dobrotě? Dozvíte se z odpovědi výživového poradce Petra Havlíčka.
20.12.2015

Vitamíny v tabetách

Vitamíny v pilulkách, to je dnešní téma pro výživového poradce Petra Havlíčka. Jsou zdraví prospěšné nebo naopak nejsou? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.